Як правильно обирати іграшку для дитини?

Як часто діти просять батьків купити в магазині ту чи іншу іграшку, галасують, плачуть, тим самим змушуючи батьків неодмінно задовільнити їх примхи. Чи замислюються в такі моменти батьки над тим, чи безпечна саме ця дитяча іграшка, чи буде вона корисною для дитини, або навпаки завдасть шкоди? На сьогоднішній день магазини дитячих іграшок можуть насправді зпантеличити різноманіттям асортименту будь-кого, навіть найдосвідченішого покупця. То як же не розгубитись при покупці та обрати ту іграшку, яка буде корисною та безпечною для здоров'я вашого малюка? Нижче Ви знайдете декілька основних правил, якими варто послуговуватись в магазинах дитячої іграшки.

1. Взявши до рук будь-яку іграшку, зпершу зверніть увагу на її інструкцію. З'ясуйте хто виробляє цю іграшку, для якого віку вона призначена і з якого матеріалу зроблена. В інструкції завжди зазначаються застереження, тому не полінуйтесь їх прочитати.

2. Безпечна іграшка повинна мати прийнятний запах. Якщо Ви відчули різкий запах гуми чи пластмаси, краще відкласти іграшку назад на полицю.

3. Вивчаючи м'яку іграшку, завжди звертайте увагу на якість її швів та наповнювач, який не має містити жодних сторонніх тіл. Найчастіше м'які іграшки наповнюють поролоном, який з часом може виділяти токсичні речовини, тому будь-те уважні. Перевірте чи всі деталі іграшки добре прикріплені, щоб дитина ненароком їх не проковтнула. Найбезпечніше для дитини, коли такі елементи, як ніс, очі, ротик, вишиті або пришиті гудзиками.

4. Перевірте наявність сертифіката якості іграшки.

5. Перевірте, щоб іграшка з вигляду не була травматичною для дитини.

6. Іграшка не має бути дуже важкою, щоб не спричинити травмування дитини. Дітям від 3-х років не слід купляти іграшки менші за розміром від їх кулачка, щоб малеча їх не проковтнула.

7. Фарба на іграшці має бути стійкою до вологої обробки.

8. Будьте уважними до кольорів іграшки. Занадто яскраві відтінки мають здатність перезбуджувати психіку дитини та псувати зір. Рекомендують, щоб дитина не грала іграшками тільки одного кольору, оскільки різноманітття кольорової гами здатне гармонізувати настрій малечі.

9. Не рекомендується купляти музичні іграшки, які створюють занадто різкі звуки. Це може налякати дитину.10. Не слід зловживати іграшковою зброєю. Захоплення такими іграшками дітьми дошкільного віку може деформувати у них механізми сприйняття цінності життя людини.

11. Іграшка має розвивати дитячу уяву, тому не спрямовуйте свій вибір на готові багатофункціональні іграшки, краще нехай вони будуть простими, але цікавими для маляти.

12. При покупці іграшки завжди звертайте увагу на її морально-етичний аспект, а саме: чому вона може навчити дитину, які емоції буде в неї викликати.

Це основні правила при виборі дитячої іграшки. Пам'ятайте, якщо ви ретельно ставитесь до того, чим грається Ваша дитина, Ви піклуєтесь про її здоров'я, психічний стан та настрій. ТМ "Масяня" завжди дбає про своїх клієнтів, тому в асортименті нашого магазину тільки якісні та безпечні товари.

 

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас