Відмінний подарунок для хлопчика

          Час біжить і маленькі хлопчики швидко виростають з періоду брязкалець, м'якеньких зайчиків, ведмедиків та осликів. Саме у цей час перед батьками та найближчими родичами постає питання: що ж дарувати синові, племіннику, внуку на свято? Навіть зважаючи на дорослий вік, вибрати подарунок не так просто, можна навіть сказати доволі складно. На прилавках з дитячими іграшками зараз дуже великий асортимент. Як же не загубитися у ньому? У статті розглядатимуться одні з кращих варіантів подарунків для хлопчиків.

           Іграшки на віддаленому керуванні

           До цієї категорії відносять усі транспортні засоби у зменшеній копії: машинки, літачки, вертольоти, катери, кораблі – усе, чим можна керувати за допомогою пульта. Дуже популярний вид забавок сьогодні. Вони розвивають моторність та увагу, знайомлять хлопчиків зі світом техніки. Така іграшка може виробити зацікавлення радіотехнікою. До того ж, приємним буде і для батька чи дядечка погратися такою іграшкою з дитиною.

           Іграшки-трансформери

           Цяцьки, що розвивають мислення, логіку та відчуття простору. Їхня популярність шалено зростає. Різноманіття варіюється від простих роботів до складних конструкцій, що здатні навіть поєднувати в собі як зразки технічних пристроїв, так і обриси людей.

           Роботи можуть мати світло- і звуко-супровід, бути цікаво програмованими, мати певну манеру рухів, можуть навіть знімати відео чи робити фото інколи. Розумні «створіння», які змусять думати і малюка, адже керувати роботом – нелегке завдання. Гра з роботом захоплює і розвиває реакцію та швидкість аналізувати ситуацію.

           Іграшкова зброя

           Це, мабуть, найбільш суперечлива категорія сьогодення. Багато дорослих витупають проти таких подарунків хлопчикам, проте тим, хто розглядає такий варіант, можна дати пораду: обирайте краще водяний пістолет, замість більш звичного нам, гнучкі пластичні мечі замість дерев'яних чи пластмасових. Такими іграшками можна травмуватися, якщо надто захопитися процесом гри. Але, безумовно, забавки на зразок зброї роблять з хлопчика справжнього мужчину, виховують характер, а часто і патріотизм.

           Інші корисні іграшки

           Існує безліч інших не менш корисних та цікавих цяцьок. Серед них можна виділити кілька, які точно варті уваги. Це настільні ігри, набори інструментів чи будівельні набори, логічні ігри, всілякі музичні інструменти.

           Через іграшку дитина взаємодіє зі світом, зважайте на цей факт при виборі. Успіхів при купівлі.

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас