Що подарувати дитині на день Святого Валентина?

Зовсім скоро ми будемо святкувати День святого Валентина або, як його ще називають, День закоханих. Цей день - прекрасна можливість висловити свої почуття близьким, рідним і коханим.

У цей день прийнято дарувати один одному всілякі приємні дрібниці, які символізують любов. Нерідко дитина, в сім'ї якого мама і тато традиційно обмінюються подарунками на День закоханих, переймає їх настрій, готує батькам саморобні валентинки і з нетерпінням чекає і свого подарунка. Так що ж батьки можуть подарувати своїй дитині, щоб висловити, як вони її люблять?

Музичний подарунок. Можна вибрати велику музичну валентинку з приємною ненав'язливою мелодією. Швидше за все дитина буде слухати цю мелодію дні на проліт, поки листівка не перестане грати, тому дуже важливо, щоб мелодія не була дратівливою. Для дівчаток ідеальним подарунком може стати музична шкатулка у формі сердечка. Такий подарунок не залишить байдужою жодну принцесу.

Солодкий подарунок. Напередодні свята прилавки кондитерських буквально переповнені величезною кількістю пряників, тортів і тістечок у формі сердець. Яка дитина не любить солодощі? Якщо ж у вашого малюка немає алергії на шоколад та інші складові солодких шедеврів, рекомендуємо звернути увагу саме на такий варіант подарунка.

Розвиваючий подарунок. В усі часи найкращим подарунком вважалася книга, нехай навіть вона і не настільки популярна зараз. Якщо ви знаєте про книжкові вподобання вашої дитини, то не варто йти врозріз них. Залежно від віку малюкові завжди буде цікаво погортати книгу з казками або збірник пригодницьких історій.

М'який подарунок. Отримати в подарунок м'яку іграшку мріють не тільки діти, а й деякі дорослі дівчатка, причому на будь-яке свято. Напередодні Дня святого Валентина асортимент м'якої іграшки в магазинах особливо зростає. Полиці буквально завалені м'якими ведмежатами з сердечками,  м'якими подушечками у формі серця з надписами «I Love You».

Як ми переконалися, зробити подарунок на День святого Валентина дитині не так вже й важко, головне визначитися, що саме порадує саме вашого малюка. У свою чергу, ТМ «Масяня» пропонує Вашій увазі великий асортимент м'якої іграшки, серед якого: ведмеді з сердечками, ведмедики Тедді з серцями, а також всіляких розмірів м'які серця. Тут Ви обов'язково знайдете подарунок не тільки своїм дітям, але і Вашим коханим.

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас