Про роботів та трансфомерів

Найпопулярніша іграшка серед хлопчиків - це, беззаперечно, трансформери. Вони вийшли у 1984 році і відтоді не втрачають своєї популярності. Головною особливістю трансформерів була і залишається - вміння трансформуватися, перетворюватись на машини, літаки і, навіть, цілі міста.

На сьогоднішній день існує велика кількість іграшок такого виду: роботи, що перетворюються на машинки, мотоцикли та літаки, м'які іграшки легко трансформуються в м'яч. Існує дуже цікава іграшка - набір з 5-ти мотоциклів, що складаються в одного великого робота.

До переваг подібних іграшок можна віднести те, що вони мають багато рухомих частин і для того, щоб здійснити трансформацію, необхідно добре подумати. Такі іграшки відмінно розвивають логічне та просторове мислення, фантазію, уяву.Такі грашки переважно рекомендуються дітям від 6-ти років, оскільки для молодших вони занадто складні і будуть їм нецікаві. Дітям, схильним до агресії, трансформери теж не підійдуть, оскільки вони мають здатність збуджувати психіку дитини.

Фаворитами серед іграшок для хлопчиків, також, вважаються роботи. Вони належать до сегменту дорожчих іграшок, особливо мультифункціональні моделі. Робот - це розвага не тільки для дитини, а й для дорослих.

На сьогоднішній день існує ряд наборів роботів, які дозволять влаштовувати батли роботів. Нерідко роботи оснащені функцією радіокерування, що ще більше підігріває інтерес до них. Переважно вони мають такі сенсори, як звук та світло, запрограмовані на певний алгоритм дій. Деякі з них можуть розвивати дуже велику швидкість та взаємодіяти з оточуючими об'єктами.

В інтернет-магазины ТМ "Масяня" Ви неодмінно знайдете чимало роботів та трансформерів, які зацікавлять Вас та Вашого малюка.

 

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас