Про нас

Що таке справжній рай для дитини? Звичайно, море іграшок та солодощів! Якщо ж з надмірною кількістю солодкого дійсно можуть виникнути проблеми, то, погодьтесь, що забагато іграшок не буває ніколи. Ми, інтернет-магазин Масяня, місце, де втілюються дитячі мрії!

Історія ТМ «Масяня» розпочалась ще у 2004 році. За десять років перебування на ринку дитячої іграшки ми зарекомендували себе як надійного партнера. Неодноразові нагороди та участь у всеукраїнських виставках товарів для дітей є беззаперечним доказом нашої бездоганної роботи.

Інтернет-магазин Масяня підтримує думку, що хороша дитяча іграшка має бути безпечною, а відтак і якісною. Саме тому вся продукція, запропонована на нашому сайті, відповідає європейським та українським стандартам безпеки дитини. Висока якість товару не завжди передбачає високу ціну. Оскільки ми співпрацюємо напряму з виробниками, то пропонуємо нашим оптовим покупцям найоптимальніші ціни на продукцію.

Інтернет-магазин Масяня пропонує Вашій увазі широкий асортимент дитячої іграшки, серед якої: м’які іграшки, різноманітні іграшки для дівчаток та хлопчиків, конструктори, музичні іграшки, ляльки, машинки, м'ячі, тварини, зброя, настільні ігри, іграшки для новонароджених тощо. І це ще далеко не весь перелік того, чим може здивувати вас ТМ «Масяня».

Наші покупці – це, насамперед, люди, які купують іграшки дрібним та широким оптом. Тому мінімальний розмір замовлення в інтернет-магазині Масяня становить 1000 грн. Ті клієнти, які хоча раз здійснили покупку в нашому інтернет-магазині, вже не шукають жодних альтернатив, оскільки ми пропонуємо не тільки якісний товар за доступною ціною, але й оперативне обслуговування та сервіс.  

ТМ «Масяня» завжди прагне до вдосконалення. В цьому допомагаєте нам Ви – наші клієнти. Нам важлива Ваша думка, побажання та зауваження. Для цього ми запрошуємо Вас залишати відгуки на наших сторінках у соціальних мережах. Кожна ваша думка робить значний внесок у роботу інтернет-магазину Масяня.

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас