Обираємо дитячі санчата

            З кожним прийдешнім днем до нас неспішно наближається зима, пора року, яка своїм білим пухнастим ковром та тріскучим морозом несе радість маленьким бешкетникам. Що ж може бути кращим за санчата в цей казковий період року? Як правило, діти, власне, і чекають зиму аби з вітерцем промчати на санках з крутого схилу. Тому всім, хто вже задумується про такий спорт на цю зиму, буде корисно і цікаво прочитати цю статтю і, можливо, придбати новий інвентар для себе. Тож, обираємо санки!

            Сьогодні існує безліч дитячих санчат. Їхніми різновидами є металеві, складні, дерев’яні, плетені, пластикові, надувні та багато іншим санок. В першу чергу, хочеться поговорити про нові види, такі як пневмосани, снігокати, снігомобілі, боби-санки та санки-коляски.

            Пневмосани

            Це такий тип надувних сан, які пом’якшують удар при зіткненні під час швидкої їзди. Неважкі, придатні для швидкого надування та здування, а також використанню у будь-яку пору року (наприклад, як човен влітку). Матеріал здатен витримувати перепади температур. Дуже вигідні економічно.

           Снігокати

           Класичні санки, що розташовані на лижах і які дозволяють керування за допомогою керма, а не тіла як зазвичай. Доволі міцні, адже витримають навіть велику вагу.

           Снігомобілі

           Пластикові керовані санки із захованими в корпусі лижами і кермом.

           Боби-санки

           Революція у виготовленні пластикових санок. Виробляються з морозостійкого матеріалу, мають дуже високу якість і набувають все більшої популярності.

           Санки-коляски

           Призначені для дуже маленьких дітей (зазвичай від 6 місяців). Міцні ремені дозволяють зафіксувати дитину. У деяких моделях можна змінювати положення спинки, щоб дитина могла спати під час прогулянки. Часто обладнані сумкою для маленьких дрібниць.

           Як бачите, і ця індустрія швидко розвивається і вносить нові досягнення і моделі сан. Але якщо ви, все-таки, прихильник звичних санок, то зверніть увагу на наступні варіанти.

           Металеві санки

           Мабуть, найпопулярніші та найдоступніші за ціною. Не надто вишукані, доволі прості у використанні і зручні. Вага – приблизно 5 кг. Недоліком слугує керування за допомогою мотузки, що не зовсім зручно, особливо якщо ваша дитина ще доволі маленька.

           Складні сани

           Легкі, компактні та зручні в транспортуванні. Підходять дітям від 4 років. За допомогою складного механізму зменшуються в об’ємі і швидко розкладаються при необхідності.

           Дерев’яні санчата

           Лакове покриття та класична проста форма. Міцні стінки від випадіння, мотузка та місце для розташування ніг. Матеріал – бук. Простішого виконання ви, мабуть, не знайдете.

           Плетені санки

           Красиві, легкі, з класичною формою. Тут матеріалом слугує лоза. Чудовий варіант для пухкого снігу, адже вони забезпечують хороше ковзання.

           Пластикові сани

           Комфортні для катання дитини і дуже легкі санки.

Асортимент санів дуже великий. Обирайте до смаку і використовуйте привілеї зими сповна.

 

 

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас