Ляльки

  Як стверджують історики, перша лялька з'явилася більше 4 тисяч років тому, а як дитяча іграшка вона стала використовуватися лише в середні віки. Але й тоді далеко не всі діти мали можливість гратися з красивими і якісними ляльками, адже така річ вважалася предметом розкоші і могла належати лише заможній людині. Замість цього їм доводилося гратися із різноманітними дерев'яними фігурками або ж згортками соломи. 
  Часи змінюються, але потреба дітей в іграшках залишається. Різниця лише в тому, що зараз дитячі ляльки — це загальнодоступний товар, який може дозволити собі кожен. Наприклад, діти у віці 2, 3, 5, 6, 10 років люблять яскраві м'які іграшки Лунтік, великі ляльки пупси (або ж пупсики), Bayby Born (Бебі Бон) і, звичайно ж, Barbie (Барбі). Такі іграшки в основному не мають маленьких і складних елементів, які були б бути цікаві малюкові, тому діти із задоволенням грають з великими іграшками, що складаються всього з декількох частин. Товари для дітей від 11 років - це знаменита Рапунцель, (Moxie Teens) МоксіТінс, Трікс, Nenuco, Zapf creation, Chou chou, Вінкс (Winks), а також Братц (Bratz). Ці ляльки мають велику кількість елементів і, найчастіше, йдуть в комплекті з такими речами як: будинок або будиночок, коляска для ляльок, а також всілякі одягалки. В окрему категорію можна винести красиві іграшки Тільди з тканини, реалістичні та розвиваючі Реборн, модні іграшки Настенька, а також інтерактивні та дерев'яні іграшки, які можуть порадувати навіть дорослого шанувальника мистецтва. В основному такі ляльки виготовляються на замовлення і в єдиному екземплярі, тобто вони колекційні і не призначені для ігор. 
    Не дивлячись на те, який ляльці не було б віддано перевагу, усе одно слід враховувати смаки дитини, адже, перш за все ляльки - це товари для дітей. 
  Сучасний ринок пропонує великий вибір ляльок не тільки для дівчаток, але і для хлопчиків і навіть для малюків. У зв'язку з цим стає дуже складно визначитися з вибором відповідної іграшки, і навіть не хочеться витрачати час на безрезультатний похід по магазинам. Ось тут і приходять на допомогу нові технології, які дозволяють купити китайські красиві іграшки через наш інтернет магазин оптом. 
  Ми можемо запропонувати кожному покупцеві каталог іграшок з Китаю і не тільки. Крім того, на сайті доступні фото кожної ляльки, яка у нас представлена. 

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас