Історія виникнення плюшевого ведмедика Teady Bear

Неможливо уявити жодну дитячу кімнату без іграшок, особливо без плюшевих ведмедиків, які безперечно стали фаворитами серед іграшок для малят. Сьогодні існує велика кількість різноманітних моделей плюшевих ведмедиків різних розмірів: ведмедики з шарфиком, ведмедики з сердечком, ведмедики в шапочці тощо. А чи знаєте Ви, що ця іграшка має власну доволі цікаву історію?

Вперше плюшевий ведмедик з'явився у 1902 році в США. Як розказують в численних історіях, тодішній президент Теодор Рузвельт на полюванні не зміг вбити одного маленького ведмедика та відпустив його. Піар-служба президента вирішила розрекламувати цю зворушливу історію задля покращення іміджу Рузвельта. У газеті "Вашингтон пост" з'явилась карикатура, в якій президент відпускає маленького ведмедика. Образ маленького звіра виявився настільки милим, що одне подружжя виготовило пару подібних ведмедиків та виставило їх на вітрину власної крамниці. Іграшки мали шалений успіх, тому подружжя згодом налагодило масове виробництво ведмедиків, отримавши дозвіл назвати їх Тедді на честь президента.

Згодом, у 1903 році німецька фірма почала випускати ведмедиків Тедді. Від тоді масове виробництво плюшевих ведмедів стало окремою галуззю в індустрії дитячих іграшок.

Сьогодні існує модна тенденція до колекціонування плюшевих ведмедиків. Що найцікавіше, найвідоміші колекціонери таких іграшок аж ніяк не маленькі діти, а дорослі забезпечені люди. Ведмедики Тедді часто з’являються на всеможливих аукціонах. У 1994 році був проданий найдорожчий ведмедик Тедді за 110 тис. фунтів стерлінгів.

На українському ринку ведмедики Тедді з’явилися порівняно нещодавно, але вже встигли завоювати велику кількість прихильників. Найпопулярніші моделі - це ведмежатко «Me To You», і, звісно ж, Вінні Пух.

ТМ "Масяня" пропонує своїм клієнтам широкий асортимент м’якої іграшки, в тому числі і плюшевих ведмедиків від найменшого до найбільшого розміру, з аксесуарами і без. Наша торгова марка гарантує високу якість дитячої іграшки, яка буде безпечною для дітей.

 

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас