Іграшки для дівчат

  Історично склалося так, що іграшки для дівчаток користуються великою популярністю. Це можуть бути і ляльки, і дитячі коляски, і набори посуду, і дитяча побутова техніка. 
  На перший погляд здається, що дівчинка буде рада будь-якому подарунку, пофарбованому в рожевий колір, але це далеко не так, адже по віку можна визначити і потреби дитини. Для самих маленьких, тобто для немовлят, купують музичні іграшки на ліжечко. Коли дівчинці виповнюється 2 роки, вона починає цікавитися такими іграшками як м'які плюшеві звірі, іграшки Маша і Ведмідь, а також всілякими легкими надувними м'ячами. 
  Дівчинка дорослішає, і їй вже стає набагато цікавіше грати в ігрові набори для дівчаток, які допомагають їй соціалізуватися і вчать взаємодіяти зі своїми однолітками, а також роблять більш розвиненою фантазію дитини і дрібну моторику рук. У такий набір можуть входити і пральна машина, і лялька, і прикольні ліжечка від виробника. Крім того, дівчатка дуже люблять грати в дочки-матері, а яка може бути гра без красивої і місткої дитячої коляски? Звичайно, ніяка! Тому батьки й намагаються зробити дозвілля улюбленої дитини більш різноманітним, цікавим і насиченим, адже ігри для дівчаток — це не просто розвага, а підготовка до майбутнього дорослого життя. Граючи в ляльки, дівчатка можуть водити їх по магазинах, зачісувати, одягати їх і навіть наносити макіяж. Крім цього, вони можуть посадити їх на коляски іграшкові, і катати по всій квартирі, або ж по вулиці. 
  Крім ляльок, сучасні дівчатка не обділяють своєю увагою і нові шпигунські іграшки, і Дісней іграшки, і ті іграшки, які виготовляє популярна компанія Хасбро. У зв'язку з цим, вибір розваги для улюбленої дитини стає ще більш складним для її батьків. 
  Наш інтернет магазин пропонує велику кількість іграшок для дівчаток, які принесуть їм величезне задоволення від гри і велику кількість позитивних емоцій. На сайті представлено багато яскравих і цікавих іграшок, під кожною з яких розміщено фото і зазначена ціна. У нас дуже вигідно проводити як закупівлі великим оптом, так і купувати через дрібний опт. 

241,30 грн
Кухня. Пластмасова. 13 деталей
326,80 грн
Кухня. Пластмасова. 28 деталей. Габаритні розміри: 750х480х310 мм.
391,40 грн
Кухня. Пластмасова. 25 деталей. Габаритні розміри: 810х510х300 мм.
435,10 грн
Кухня. Пластмасова. 52 деталі. Габаритні розміри: 820х510х290 мм.
127,30 грн
Кухня "Галинка" для дітей від 3-х років. З пластику. В наборі 30 компонентів.
173,85 грн
Кухонний набір для дітей від 3-х років. З пластику. В наборі 18 компонентів.
94,05 грн
Кухня. Пластмасова. 25 деталей. Габаритні розміри: 810х510х300 мм.
65,28 грн
Набір для плетіння з бісеру + браслет "Кольори літа" в подарунок. Серія "Прикраси своїми руками". В наборі декілька видів намистин, мідний дротик, леска. Детальна інструкція додається.
45,90 грн
Набір для плетіння з бісеру + браслет "Кольори літа" в подарунок. В наборі декілька видів намистин, мідний дротик . Детальна інструкція додається.

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас