Фаворити серед дитячих іграшок у 2014 році

Рік 2014 підходить до кінця і ми маємо нагоду визначити, які іграшки користувалися найбільшим попитом серед споживачів.

Без сумнівів найпопулярнішим за останній час стало інтерактивне пухнасте звірятко Фербі. Якщо у Вас є діти віком від 3-х до 13-ти років, то Ви скоріш за все знаєте, що це за персонаж.

Фербі (Furby) - інтерактивна електронна іграшка. Вперше з'явилася в 1998 році і відразу стала популярною серед дітей та дорослих. За кілька років було продано більше 40 мільйонів Фербі в 57 країнах світу. З того часу було випущено декілька нових версій і серій цієї іграшки. Останній пік популярності припав на 2012 рік (на нашому ринку, точніше в Україні, іграшка з'явилася в 2013 році). Ціна за таке пухнасте звірятко дійсно "кусається", адже за одного Фербі доведеться віддати близько 97-100 доларів.

 

Звичайно, індустрія дитячої іграшки не стоїть на місці, тому на ринку існує велика кількість аналогів Фербі. Наприклад, в асортименті інтернет-магазину ТМ "Масяня" Ви знайдете інтерактивну іграшку "Phoebe", яка теж стане прекрасним подарунком дитині до новорічних свят.

Що ж до попиту на інші дитячі іграшки, то серед дівчат популярністю користуються летючі феї, а хлопчики надають перевагу роботам-трансформерам, ігровим симуляторам та іграшковій зброї. Варто зазначити, що не втрачають своєї актуальності всім відомі LEGO та Монополія.

В каталозі інтернет-магазину ТМ "Масяня" Ви зможете знайти всі вищеперелічені дитячі іграшки за найприйнятнішою ціною.

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас