Дитячі залізниці

Ігрові залізниці - відмінний подарунок хлопчикові. Ще більше цьому подарунку може зрадіти тато хлопчика. Адже хто в дитинстві не мріяв про таку іграшку? Не секрет, що купуючи синові залізницю або вероліт на радіокеруванні, батько розраховує брати активну участь у обживанні іграшки.

Звичайно, насамперед варто згадати про іграшкові залізниці, що працюють від мережі. Вагончики і поїзди з такого набору найчастіше схожі на справжні. Зазвичай в комплект входять один або декілька локомотивів (або електровоз і паровоз), вантажні і пасажирські вагони, відрізки шляхів (виконані з металевих рейок і пластикових шпал), кілька стрілок, пульт управління. Для таких наборів виробники також випускають додаткові аксесуари - будівлі вокзалів, депо, дерева, будиночок. Це найбільш повний і наближений до колекційних варіант залізниці, серйозний і недешевий подарунок.

Якщо вашій дитині менше трьох років, не залишайте її наодинці з такою іграшкою. У залізницях достатня кількість дрібних деталей, так що дитина з легкістю може щось проковтнути. Також, ця іграшка працює від мережі, тому малюка може вдарити струмом, якщо він полізе до розетки.

Простіший варіант - залізниці, що працюють від елементів живлення. Тут можливі варіації - пластикові або металеві рейки; вагончики не так детально копіюють справжні потяги, які стали для них прототипами. У таких іграшок зустрічаються цікаві опції - деякі вміють випускати цілі хмари мильних бульбашок або диму, свистіти, блимати вогниками, співати пісні і програвати мелодії зі своїх мультфільмів. Також залізниці бувають на завідному механізмі, окремі моделі паровозів продаються у вигляді електронного конструктора, який необхідно самостійно зібрати, а деякі - зовсім не мають рейок, пересуваючись по будь-якій поверхні за рахунок батарейок, подібно машинці.

Дитяча залізниця - це не тільки захоплююча забавка для дорослих і дітей, а й своєрідний інструмент розвитку фантазії та творчих здібностей у дитини. В інтернет-магазині ТМ Масяня вам запропонують величезний вибір іграшкових залізниць, одна з яких обов'язково захопить Вашу дитину.

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас