День святого Миколая: обираємо подарунок

          Уже зовсім скоро у наших домівках запанує зимовий дух, дух свят, канікул і чудес. Зовсім скоро настане перше зимове, таке бажане і очікуване свято – День святого Миколая, і до дітей завітає справжній чудотворець, той, хто разом з собою приносить мішок добра, тепла і радості. Атмосфера свята надихає на спробу зробити унікальний сюрприз своїм рідним, особливо улюбленим дітлахам. У малят побутує звичай писати Миколаю листи зі своїми побажаннями і мріями щодо подарунка. Звісно, це може пригодитися у виборі покупки для дитини. Але що ж робити, якщо синочок чи донечка не написали на карточці свої найпотаємніші побажання? Подарувати щось корисне та цікаве все ж хочеться. Є кілька чудових порад щодо обрання сюрпризу для малечі у цей прекрасний день.

          Мабуть, перше, що приходить на думку – солодощі. І справді, це хороший подарунок, особливо зважаючи на теперішнє їх різноманіття. Згадайте як ви в дитинстві полюбляли шоколадні батончики, цукерки, мармеладки, печиво, халву. Солодощі – корисний подарунок, адже сприяє виробленню глюкози і стимулює роботу мозку та логічне мислення. Головне – не переборщити з кількістю.

          Іншим варіантом можуть слугувати книги. Любов до читання потрібно розвивати змалку. Психологи стверджують, що дітки, яким читали казочки в дитинстві і які мали велику колекцію книг в юні роки, мають кращий інтелект і виростають спокійними, врівноваженими та логічними людьми. Напевно, дійсно, книжка – найкращий друг.

 

          Якщо хочете виділитися креативністю і зробити улюбленій донці чи сину справді оригінальний подарунок, мерщій - за святковим карнавальним костюмом. В зимовий час у садочках і школах зазвичай проводять святкові вечори, карнавальні бали. Тому дитина однозначно оцінить такий сюрприз і вміло його застосує на такому заході. Ну а найменшим малюкам буде цікаво перевтілитися у якогось героя вдома чи, можливо, долучитися до старшого брата чи сестри на такому святі.

          Спортивний інвентар – ще одна хороша ідея для подарунка. Здоров`я – понад усе! Воно точно відіграє одну з провідних ролей у житті, тому необхідно його підтримувати. М’ячі, набір для гри у теніс, ковзани, клюшки, дартс, настільний більярд, бадмінтон, тарілка для фризбі – це все може стати у нагоді дітлахам. Активність і задоволення гарантовані.

          Маленькі іграшкові гітари, скрипки, барабани, пластилін, фарби, чешки для занять танцями – усі речі, які будуть розвивати творче мислення і навички дитини, стануть хорошим супутником дитинства. А ще, даруючи такі іграшки, ви прививаєте діткам любов до мистецтва. Тому з вашої малечі в майбутньому може вирости відомий художник, музикант, танцюрист, скульптор чи інший представник цієї галузі.

          Обирайте вдумливо і неодмінно постарайтеся подарувати дитині справжнє чудо, яке вона запам’ятає на усе життя.

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас