Де зберігати дитячі іграшки?

         Іграшок понакуповували, а куди ж тепер їх усіх розкласти? Це питання знайоме багатьом батькам, які часто люблять побалувати свою малечу придбанням новеньких цяцьок. Дітки ростуть, і, відповідно, з часом вдома накопичується велика кількість забавок, що особливо турбує тих, у кого недостатньо місця для такої величезної кількості неживих мешканців. Так, число іграшок збільшується в геометричній прогресії і, як не крути, потрібно шукати способи розмістити усіх дитячих друзів так, аби вони легко уживалися з дорослими сусідами.

          Отже, де, власне, слід зберігати іграшки наших малюків?

  1.      Шафка з полицями чи висувними ящичками
  2.      Манеж, з якого вже виросла дитина
  3.      Комод чи ящик під дитячим ліжечком, призначений для білизни
  4.      Відкриті полиці на стінах
  5.      Саморобні креативні коробки (можливо навіть з надписами для конкретних ляльок)
  6.      Якусь частину іграшок можна спробувати розмістити у різних кімнатах (як варіант м’які ляльки можуть присісти на        диван чи канапу)
  7.      «Плавальні» цяцьки можуть знайти своє місце у ванній кімнаті
  8.      Коридор – чудове місце для лопаток і відерець, якими так полюбляють гратися діти у пісочниці
  9.      Спеціальні кошики, скриньки та контейнери для зберігання різноманітних іграшок (від простих сітчатих ємностей до      цупких коробок з різних матеріалів)
  10.      Банки з кришками для невеликих за розміром забавок

         Як бачите, місця для зберігання іграшок можуть бути якнайрізноманітніші. Потрібно тільки проявити кмітливість, підключити уяву і ви з легкістю організуєте простір помешкання правильно: так, аби було затишно як вам, так і вашій дитині з її друзями-ляльками.

         Особливу увагу також потрібно звернути на стелажну систему зберігання, яка є доволі актуальною у невеликих приміщеннях. Це ще один хороший та зручний спосіб розмістити забавки вдома. При такій системі слід дотримуватися принципу вертикальності. Він полягає у тому, що всі іграшки, які використовуються найчастіше, треба ставити на нижні полиці. Тож у міру їх просування вгору, їх важливість у житті дитини та частота ігор з ними має зменшуватися.

         Окрім цього рекомендується також вміло використовувати відкритий простір, що також може слугувати непоганим місцем для зберігання іграшок. Часто після ігор діти можуть залишити цяцьку просто на підлозі і зайнятися іншими справами, після чого через незначний час воліють повернутися до ігор з тією ж лялькою. Ви можете організувати спеціальні невеликі відкриті площі, позначивши їх у певний спосіб, і пояснити малюку, що може залишати іграшки там. Таким чином, на відкритому просторі будуть знаходитися лише улюблені забавки малечі.

     Після вдалої і правильної організації простору і ви, і ваше чадо обов’язково побачите чудові зміни, які неодмінно оціните. 

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас