RSS

Корисні статті

Небезпечні дитячі іграшки

Дитячі іграшки можуть бути не тільки красивими, але й небезпечними. У цьому переконалися жителі США, які купували своїм дітям подарунки, не замислюючись про наслідки їх використання, тому журнал «Radar» опублікував власний рейтинг десяти найбільш небезпечних іграшок. Його ми і публікуємо.

10-е місце займає мотоцикл. Він невеликий, але справжній. Зрозуміло, що не всі діти вміють їздити на мотоциклі, тому багато хто з юних власників далеко не іграшкового транспорту отримували травми в процесі навчання.

9-е місце було віддано іграшці, яка стала причиною декількох дитячих смертей, але, тим не менш, через популярність своїх прототипів не знімалася з продажів майже 2 роки. Це Battlestar Galactica Missile Launcher - серія стріляючих фігурок з персонажами телесеріалу Баттлстар Галактика.

8-е місце зайняла гармата Заколотника Джонні. Її довжина становила 75 см і стріляла вона ядрами з пластмаси на більш ніж метр. Цього виявилося достатньо для того, щоб вибивати дитячі зуби і очі.

7-е місце по праву дісталося іграшці під назвою «Жахлива комаха». Це не якась новинка, а іграшка, випущена в 1964 на радість юних любителів жахів. Її небезпека полягала в тому, що діти могли самі відливати цих монстрів із складників, які були в наборі, при цьому отримуючи опіки і підпалюючи все, що знаходитися навколо. Крім того, готові «комахи» виявилися токсичними.

6-е місце в рейтингу зайняв пістолет-пряжка, який фігурував у фільмі «Від заходу до світанку». Виробники аналогічної іграшки замість якісної і красивої копії зробили дуже травмонебезпечний пістолет, який призводив до серйозних опіків при використанні.

5-е місце залишилося за феєю Sky Dancer від Galoob Toys, що з'явилася в 1994 році. Це красива фігурка з крилами, встановлена ​​на спеціальній підставці з мотором. Після включення фея починала обертатися, розкривши руки, але мотор виявився настільки сильним, що ці «обертання» багатьом дітям коштували зламаних ребер і навіть глибоких порізів.

4-е місце в рейтингу зайняла лялька відомої компаніїMattel, яка дала світові Barbie. Розроблена в 1996 році Cabbage PatchSnacktime Kid відрізнялася від конкурентних іграшок тим, що вона вміла жувати. Ця особливість перетворилася на ваду після того, як було відкушено 35 дитячих пальців. Небезпечна іграшка моментально була знята з виробництва.

3-е місце займає гамак, розроблений компанією EZ Sale. Його жертвами ледь не стали кілька десятків дітей та підлітків, батьки яких потім довго судилися з компанією-виробником. Зловісний предмет просто душив дітей і не давав їм можливості вибратись і те, що при цьому не було зафіксовано жодного летального випадку, можна назвати лише дивом.

2-е місце було віддано набору для юних фізиків 1951 року випуску - U-238 Atomic Energy Lab. Як видно з назви, до складу набору входили зразки урану 238, адже на той момент його небезпечні властивості не були відомі, а інтерес до всього, що стосується атома і його розщеплення був просто величезним. До цих пір так і не відомо, скільки дітей, які користувалися цим набором захворіли на рак.

1-е місце і звання лідера неприємного рейтингу було визначено за дротиками "Jarts". Вони стали причиною смерті чотирьох дітей, і ще майже 7 тисяч отримали травми різного ступеня важкості.

Всі іграшки від KidToys повністю безпечні для дитини.

Найдорожчі іграшки у світі

Іграшки - це найкращий подарунок не тільки для дітей, але й для багатьох дорослих. Це підтверджено численними грошовими вкладеннями в ці красиві або просто раритетні предмети мистецтва.

Ми вирішили скласти власний рейтинг з п'яти найдорожчих іграшок, які коли-небудь були продані на аукціонах або оцінені авторитетними організаціями.

5-е місце займає іграшковий солдатик GI Joe 1963 року, який був проданий на аукціоні Крістіс за рекордні на той момент 200 тисяч долларів. Іграшка була оцінена любителями мистецтва в дану суму тому, що всі її деталі виконані дуже якісно і чітко, за рахунок чого вона досі відмінно збереглася.

4-е місце ми віддаємо ляльці, яка була створена французьким скульптором Альбертом Марком в 1914 році і продана за 263 000 доларів. На даний момент вона є найдорожчою іграшкою в стилі "Вінтаж".

3-е місце зайняла іграшка, яка стала символом ляльки. Це знаменита Barbie, але не проста, а з діамантовою прикрасою. Розроблене спеціально на честь п'ятдесятиріччя іграшкової красуні намисто з білих і рожевого діаманта значно підвищило початкову вартість іграшки. Завдяки такому «аксесуару» єдина в своєму роді Барбі була продана за 302 000 доларів на одному з аукціонів.

2-е місце займає унікальна іграшка вагою в 30 кг зроблена з чистого 24-каратного золота. Сам виріб - це красива дитяча конячка-каталка, яка була виготовлена ​​лише в 3 примірниках, один з яких був презентований принцу Хісахіто до його дня народження. Дві інші були продані на аукціоні за більш ніж мільйон доларів за кожну.

1-е місце і звання переможця нашого рейтингу отримує іграшкова модель Bugatti Veyron. Вона виконана у масштабах 1:18 з чистого золота і діамантів, тому й коштує «всього лише» 2,5 мільйона євро. Покупець даної іграшки вирішив залишитися невідомим.

На нашому сайті можна купити не такі дорогі іграшки, серед яких також є моделі справжніх автомобілів.

Топ 10 найстрашніших іграшок у світі

10-е місце нашого рейтингу займає мавпа з відомого мультфільму «Історії іграшок - 3». Її очі вилазять з орбіт, а морда має злісний вираз. Єдина причина, по якій вона не провалилася в продажі - це, власне, популярність самого фільму.

9-е місце від нас отримує іграшка «Декстер», в комплект якої входить, власне, сама іграшка, поліетиленовий мішок з «розчленованим трупом», ніж, а також скельце для збору зразків крові. Не зовсім зрозуміло, на що розраховували розробники даної іграшки, але ясно одне: далеко не всі батьки вважатимуть за потрібне купувати дитині цю фігурку.

8-е місце віддаємо популярній зараз серії іграшок з головами, при натисканні на які з'являється різного роду мерзота: від реалістичних черв'яків до мозку, який лопається. З одного боку це, звичайно, можна віднести до результатів яскраво вираженої американської моди на треш, але з іншого боку, будь-яка маленька дитина сильно злякається, коли побачить перед собою такого роду «іграшку».

7-е місце займає іграшка швидше неетична, ніж страшна, але все одно вона повинна перебувати в цьому рейтингу. Це не що інше, як вежі-близнюки і літак, який нібито пролітає між ними. Знову-таки виникає природне запитання: на що розраховували виробники? Напевно, на те, що батьки, будучи в здоровому глузді придбають дитині пластикову модель для підготовки іграшкового теракту.

6-е місце отримала іграшкова шапка для немовляти, з якої стирчить сокира. Для любителів більш гострих відчуттів пропонується версія з гусеницею жахливого вигляду, яка, розриваючи шапочку і мозок дитини, виривається назовні разом з купою крові.

5-е місце зайняла вагітна лялька Барбі. Компанія, яка виробляла улюблені іграшки не одного покоління дітей, просто шокувала своїх покупців новинкою. Ця Барбі має досить великий живіт і може при бажанні «народити дитину» шляхом знімання кришки з живота.

4-е місце ми віддамо дитячій машинці, виконаній у формі голови циклопа. Дитина сідає на те місце, де в міфічного персонажа визирають мізки. Думаю, коментарі тут зайві.

3-е місце знову займає Барбі, але вже не одна іграшка, а набір для похорону. Так-так, знаменитий виробник випустив іграшку, у якої трупний колір, і яка лежить в труні з білими тапочками. Невже вони розраховували на те, що хтось із дівчаток любить грати в «кладовище»?

2-е місце займає іграшка, яка була придумана з благими намірами, але, як відомо, саме ними і вимощена дорога в Пекло. У нашому випадку це прямий шлях до провалу в продажі, адже це лялька, якій ампутовано кінцівки. Виробники, таким чином, хотіли почати виховувати у дітей толерантність з самого дитинства, але в той же час вважали, напевно, цікавою гру в одягання на ляльку протезів так само, як і гру з її окремими кінцівками.

1-е місце. Лідер неприємного рейтингу - це іграшка, яка була вироблена в Японії. Це кіт, якого, судячи з усього, переїхала машина, і у якого всі внутрішні органи виявилися зовні. Складно собі навіть уявити цільову аудиторію, на яку розраховане це «творіння», але будемо сподіватися, що на цьому експерименти над дитячою свідомістю закінчаться.

Наш сайт пропонує іграшки, які можна знайти в кожному з розділів, але, тим не менш, ми рекомендуємо відвідати і розділ «м'які іграшки», адже це класика.

Топ 10 найдивніших іграшок у світі

10-е місце займає рушниця, яка стріляє іграшковими ведмедиками. Розроблено це «творіння» в Японії, що вже багато що пояснює.

9-е місце належить такій іграшці як «жердина стриптизерки». З її появою багато знавців іграшкового ринку почали жартувати, що купивши таку іграшку, батьки зможуть забезпечити чаду професію в нинішніх складних і кризових умовах.                                                    

8-е місце займає гігантський хом'як, який за легендою виробників виріс до таких розмірів завдяки радіації. Розробниками цієї по суті великої м'якої подушки є також умільці з Японії.

7-е місце закріпила за собою вельми своєрідна іграшка - це лялька, яку можна голити. Так-так, і такі іграшки вже є на сучасному ринку. Новинка практично повністю покрита волоссям, так що «поле для робіт» більш ніж достатнє. Виробники пояснюють причину її створення тим, що таким чином вони хочуть підготувати дитину до дорослого життя.

6-е місце зайняла іграшка «Друзі», яка являє собою харчовий ланцюжок. Двозначна назва, чи не так? Та й сама іграшка складається з 5-ти тварин, які виходять з рота одне в одного.

5-е місце залишається за іграшковим набором прибиральника. Виробники, мабуть, зробили розрахунок на те, що афро-американці з гетто із задоволенням придбають цей набір для власного чада, таким чином, готуючи його до майбутьного дорослого життя.

4-е місце дістається свині, яку можна розкатати в корж і при цьому вона знову прийме свою форму. Як не дивно, ідея належить не японцям, але проглядається їх стиль зняття стресу. Тим не менш ця іграшка для дітей абсолютно не підходить.

3-е місце займає шприц клоуна. Це не назва іграшки, а те, що вона собою являє, хоча навіщо клоуну шприц припустити практично неможливо. Ясно тільки одне: ця розробка також родом з Японії. Чим тамтешні розробники нас тільки не дивують.

2-е місце ми вирішили віддати унітазу. Але не просто унітазу, а іграшці - унітазу, яка стріляє, самі розумієте чим. Звичайно і цією «розробкою» з нами поділилися жителі Японії.

1-е місце рейтингу - найбільш безглузда і дивна іграшка в світі. Найбільше вражає те, що це не плід уяви умільців з уже згаданої країни розвинених високих технологій, але добре продуманий проект, створений шведським графічним дизайнером - Еммою Мегітт. Сама іграшка являє собою набір з 2 м'яких іграшок - людських випорожнень. Вони називаються Pee і Poo, що теж додає і без того незвичайного колориту.

На нашому сайті представлені тільки якісні іграшки для немовлят, які принесуть дитині радість і дадуть можливість отримати задоволення від гри. 

Продукція Лего 2013

Компанія «Лего» завжди прагне порадувати і здивувати своїх шанувальників новинками. Розробки нових іграшок ведуться щодня, але вони тримають в найсуворішій таємниці. Та невелика інформація, яку вдалося дізнатися про плани гіганта на наступний рік - це відкриття тематичного готелю в парку Legoland. Це повинна бути будівля в 3 поверхи і з 250 номерами. Зовнішнє і внутрішнє оформлення будівлі точно повторює загальну стилістику кубиків «Лего». Крім того, у парку з'явиться ще й ресторан з басейном. Як повідомив головний менеджер Legoland парку Пітер Рончетті - це стане одним із наймасштабніших проектів, але подробиці будуть відомі пізніше. З неофіційних джерел відомо, що будівництво може обійтися в суму близько $ 50 000 000.

Якщо говорити саме про новинки в сфері наборів іграшок даної компанії, то судити про щось можна буде тільки в 2013 році після офіційних релізів в Європі та Америці. Точно стверджувати можна лише те, що на основі базових серій: Дупло (Lego Duplo 2013), Сіті (Lego Sity 2013), Зоряні війни (Star Wars 2013), Креатор (Lego Creator 2013) та Технік (Lego Technic 2013) будуть створені нові іграшки. Для шанувальників серії Star Wars розробники підготували сюрприз у вигляді Дарта Мола, який переодягнений в Санту. Загальна конструкція представить собою календар з 266 деталей. Він буде мати навіть маленькі копії цікавих літальних апаратів.

Крім того, з'ясувалися деякі факти про артикули сезонних серій. Дана серія конструкторів дуже популярна і у дорослих, і у дітей. Набори виходять дуже обмеженою серією, тому купівля стає надскладним завданням для їх шанувальників. Історії відомі випадки, коли набори продавалися тільки в певному місті і в встановлений час доби. Справжні цінителі цієї марки готові витратити масу грошей на переліт з Європи до Америки або навпаки тільки для того, щоб стати володарем заповітного ексклюзивного набору.

Цьогорічні новинки серед іграшок для хлопчиків

Не так давно поповнилася колекція іграшок Toy Box для дітей до 1,5 року. Новинки мають класичне оформлення з якісних натуральних матеріалів і відповідають вимогам, що стосуються росту і розвитку дітей. Окремо можна виділити нову поні книжку – прорізувач для зубчиків Clop Teether. Її плюшеві і вельветові текстури, вставки з м'якої, гіпоалергенної гуми, рухливі елементи і пищалка надовго захоплять будь-якого малюка.

Ще одну новинку для малюків виводить на ринок СНД компанія Ouaps. Це інтерактивний і рухливий собака Макс, який вміє грати в хованки, розшукувати дитину за її голосом, а також гавкати. Автоматично вимикається у разі його невикористання. Крім того, новинка має спеціальний пульт керування, який може переключити його на ігри "з власним хвостом", і на забави з м'ячиком.

Порадувала своїх покупців і компанія Playmobil, випустивши серію іграшок для дітей 3-9 років. Ці іграшки повністю сумісні між собою, а це означає, що кожна дитина зможе зібрати свій середньовічний замок і заселити його людьми, або ж збере колекцію людей кам'яного.

 

Окремо можна виділити нову іграшку від компанії HEXBUG. Це пластиковий краб - мікроробот, який здатний швидко пересуватися, маневрувати і оснащений спеціальним сенсором, завдяки якому він може уникати перешкод. Крім того, краб може самостійно перевернутися, що дуже подобається дітям від 6 до 10 років, для яких він призначений.

Своєрідною іграшкою можна вважати і Test Tube Aliens. Вона призначена для дітей 10-13 років, які зможуть оцінити всі її переваги. У кожного з цих прибульців є своя історія, яку можна дізнатися, зареєструвавши його на сайті. Крім того, сама іграшка - це повністю прозоре яйце-кокон з поживною речовиною. Для того, щоб виростити з нього дорослий організм необхідно правильне харчування і догляд.

Діти від 13 до 16 - сама непроста для виробників категорія, адже зацікавити їх чимось дуже складно. Компанія Husbro таки впоралася з цим завданням і випустила на іграшковий ринок гру Купонк. Вона стала просто хітом не тільки серед дітей, але й припала до вподоби багатьом дорослим. Її суть полягає в тому, щоб потрапити кулькою в стаканчик, який при потраплянні буде видавати відповідний звук.

Наш сайт теж пропонує новинки в розділі іграшки для хлопчиків.

Іграшкові новинки для дівчаток

Сучасні виробники іграшок роблять все, щоб привернути увагу батьків та дітей до їхньої продукції. Тому компанія Hasbro випустила іграшку черв'ячок-світлячок для тактильного розвитку дітей до року. Ця іграшка реагує на обійми м'яким світінням мордочки, а в заколисувальному режимі здатна заспокоїти дитину приємною мелодією. Крім того, іграшка оснащена невеликим жовтим равликом-прорізувачем, і двома колечками, які теж можна пожувати.

Гігант індустрії іграшок Mattel теж не залишився осторонь мінливих модних тенденцій і представив своїм покупцям нову співочу іграшку - Sing-a-ma-jigs для малюків від 3 років. Вони красиві, приємні на дотик і стануть відмінною розвагою не лише для дітей, але й для багатьох дорослих. Кожна з цих іграшок знає власну пісню, яку виконує веселим мультиплікаційним голосом. При цьому відкриває рот і показує свої зуби.

Один з найвідоміших брендів будиночків і фігурок Sylvanian Families випустив на ринок України унікальну колекцію іграшок в прованському оформленні та пастельних тонах. В будиночку мешкають ​​фігурки білочок, кроликів і мишей. Також в цій серії є кіоск гамбургерів, піцерія, пекарня. Ця іграшка стане відмінним подарунком для дівчаток від 3 до 9 років

.              

Інтерактивний динозавр Little Inuj обов'язково сподобається будь-якій дівчинці. Він їсть, спить, а також вміє гратися зі своїми іграшками і людьми. Він може навіть прокинутися в різному настрої: від грайливого до апатичного. Динозавр пересувається в різних напрямках і рухає очима в різні боки. Це ідеальний подарунок для дівчинки від 6 до 10 років.

На відміну від усіх попередніх, компанія SES creative постійно виводить на ринок іграшки для розвитку, які безпечні для дитини та навколишнього середовища. Нова серія Explore дає можливість дівчаткам стати справжніми спелеологами та археологами розкопуючи останки динозаврівна підлозі своєї кімнати. Дана розвага викличе найбільший інтерес у дівчаток 10-13 років.

Наш інтернет - магазин також пропонує новинки в розділі іграшки для дівчаток.

Інформація про KidToys

Почнемо з відповідей на деякі найбільш поширені запитання

1. Чому китайські іграшки від KidToys кращі?

У нашому суспільстві існує помилкова думка, що вся продукція «Зроблено в Китаї» не витримує критики щодо її якості та надійності. Вона утворилась в результаті того, що оптовики купують іграшки великими партіями, не розбираючись в асортименті і не дивлячись на кількість браку в ній. Потім ця партія товару проходить ще кілька посередників до того моменту, поки не виявляється у покупця. І що ж отримує останній за свої кровні? Найчастіше, браковану іграшку з величезною націнкою, яка в кращому випадку прослужить дитині тиждень - другий.

Але є й інша сторона медалі, адже багато іменитих європейські виробники мають власні заводи Китаї, а продукція, яку вони виробляють, за якістю нічим не відрізняється від тієї, що виробляється в Європі.

Якщо говорити конкретно про іграшки, то тут все так само, а це значить, що товари китайського виробництва не поступаються аналогам, виробленим в інших країнах. Крім того, іграшки, які реалізує KidToys проходять ретельну перевірку, а товарні позиції вибираються прямо на місці виробництва, щоб покупці отримували тільки перевірений і якісний товар. Додатковою гарантією якості є довгострокові договори, укладені напряму з виробниками.

2. Чому у іграшок KidToys краща вартість?

Як вже було сказано вище, ми напряму співпрацюємо з виробниками, а це значить, що ціни на товар вигідні навіть для тих клієнтів, які роблять покупки дрібним оптом. Для роботи з клієнтами, зацікавленими у великому опті ми можемо запропонувати співробітництво з ТМ «Масяня», дрібногуртовим підрозділом якого і є KidToys, а також спеціальні ціни.

3. Які умови доставки товарів?

Доставка по Україні проводитиметься спеціалізованими службами доставки, а збірка і відправка товару, найчастіше, відбувається протягом 1-2 днів з моменту оформлення замовлення клієнтом.

4. Які існують способи оплати товару?

Оплата товару здійснюється за післяплатою при отриманні в поштових службах доставки, за безготівковим розрахунком, а також іншими, зручними для клієнта способами.

5. Товар продається тільки коробками, або замовлення можна робити на товари поштучно?

Всі товари, представлені на KidToys, можна придбати поштучно, головне щоб загальна сума замовлення була від 1000 грн. Якщо мова йде про великий опт, то замовлення оформляються на ящики.

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас