RSS

Корисні статті

Дитячі залізниці

Ігрові залізниці - відмінний подарунок хлопчикові. Ще більше цьому подарунку може зрадіти тато хлопчика. Адже хто в дитинстві не мріяв про таку іграшку? Не секрет, що купуючи синові залізницю або вероліт на радіокеруванні, батько розраховує брати активну участь у обживанні іграшки.

Звичайно, насамперед варто згадати про іграшкові залізниці, що працюють від мережі. Вагончики і поїзди з такого набору найчастіше схожі на справжні. Зазвичай в комплект входять один або декілька локомотивів (або електровоз і паровоз), вантажні і пасажирські вагони, відрізки шляхів (виконані з металевих рейок і пластикових шпал), кілька стрілок, пульт управління. Для таких наборів виробники також випускають додаткові аксесуари - будівлі вокзалів, депо, дерева, будиночок. Це найбільш повний і наближений до колекційних варіант залізниці, серйозний і недешевий подарунок.

Якщо вашій дитині менше трьох років, не залишайте її наодинці з такою іграшкою. У залізницях достатня кількість дрібних деталей, так що дитина з легкістю може щось проковтнути. Також, ця іграшка працює від мережі, тому малюка може вдарити струмом, якщо він полізе до розетки.

Простіший варіант - залізниці, що працюють від елементів живлення. Тут можливі варіації - пластикові або металеві рейки; вагончики не так детально копіюють справжні потяги, які стали для них прототипами. У таких іграшок зустрічаються цікаві опції - деякі вміють випускати цілі хмари мильних бульбашок або диму, свистіти, блимати вогниками, співати пісні і програвати мелодії зі своїх мультфільмів. Також залізниці бувають на завідному механізмі, окремі моделі паровозів продаються у вигляді електронного конструктора, який необхідно самостійно зібрати, а деякі - зовсім не мають рейок, пересуваючись по будь-якій поверхні за рахунок батарейок, подібно машинці.

Дитяча залізниця - це не тільки захоплююча забавка для дорослих і дітей, а й своєрідний інструмент розвитку фантазії та творчих здібностей у дитини. В інтернет-магазині ТМ Масяня вам запропонують величезний вибір іграшкових залізниць, одна з яких обов'язково захопить Вашу дитину.

Розвиваючі пазли для дітей

Розвиваючі ігри - це те, у що із задоволенням грають маленькі діти. Магазини іграшок пропонують величезну різноманітність всяких головоломок, кубиків, пірамідок, пазлів і конструкторів. Якраз на пазлах ми сьогодні і сконцентруємо свою увагу.

Діти обожнюють пазли. Пазли - це незвичайні головоломки, які захопили вітчизняний ринок буквально недавно. Суть іграшки полягає в наступному: дитина повинна зібрати картинку з визначеного числа її фрагментів.

Дитячі пазли випускають у відповідності з віком дитини, тому при покупці обов'язково звертайте увагу на упаковку, де і вказано рекомендований вік дитини. Пазли для найменших, зазвичай, не перевищують 12 елементів. Також, випускаються м'які, об'ємні пазли, пазли з дерева, розрізні і багато інших.

Головне, щоб пазли не були надто складними для малюка, тому що в такому випадку вони йому швидко набриднуть. Якщо дитина ще занадто маленька, елементи пазлів повинні бути досить великими, щоб вона не змогла їх випадково проковтнути. Особливу увагу привертають пазли за мотивами дитячих казок або мультиків, які часто дивиться малюк.

Пазли розвивають у дітей логічне мислення, кмітливість, фантазію, дрібну моторику. Батьки повинні бути готовими до того, що в перший час їм доведеться стежити за процесом збирання пазлів дитиною, можливо, допомагати їй або направляти. За будь-які самостійні прояви вашого малюка, необхідно його хвалити і радіти його успіхам.

В інтернет-магазині ТМ Масяня Ви знайдете величезну кількість пазлів, серед яких зможете вибрати саме ті, які сподобаються вашому малюкові.

Американський Кен - історія ляльки

Іграшки є засобом пізнання світу для малюків. Мрією дівчаток всіх поколінь є Барбі, але тривалий час ця лялька-красуня залишалася самотньою. Американська лялька Кен - перший варіант ляльки чоловічої статі. Компанія-виробник Mattel створила ляльку величиною в 12 дюймів, яка стала чоловіком блондинки Барбі. Кен є другою лялькою модельної лінії Барбі. Сам Кен є ідеалом чоловічої краси, всі наступні прототипи вже відрізняються від оригіналу.

Творці ляльки Кен - два дизайнера Рут Хендлер і Шарлота Джонсон. Саме на честь сина Рут - Кеннета, і була названа лялька. Початковий варіант іграшки не передбачав наявність статевих відмінностей, дизайнери пропонували керівництву фірми замальовувати нижню частину ляльки у вигляді стильних шортів. Вперше в продаж Американський Кен поступив в 1962 році.

На честь 50-річного ювілею «чоловіка Барбі» була випущена книга «Я люблю тебе, Кен!». Протягом всього часу зовнішній вигляд ляльки змінювався неодноразово. Її виготовляли і з пластику, і вінілу, і гуми. Волосся Кена були як пластикові, так і з синтетичного волокна.

Кен - це легендарна іграшка, багато поколінь дітей її обожнюють. Не відмовляйте вашій дитині в задоволенні пограти цією іграшкою. В асортименті інтернет-магазину ТМ Масяня ви безсумнівно знайдете те, що вас зацікавить.

Іграшки, що сприяють загальному розвитку

Чим швидше підростає малюк, тим частіше батьків турбує питання, які іграшки сприяють загальному розвитку малюка. Мова йде не суто про розвиваючі іграшки. Кожна річ може стати корисною для розвитку малечі, головне – знати, яким чином її представити для малюка.

В першу чергу іграшка сприяє процесу навчання дитини. Візьмімо звичайнісінькі кубики та будівельні набори, вони допомагають малюку засвоїти різні форми, зрозуміти як це, коли менше або більше. Вони розвивають творче мислення, вміння оцінювати та розраховувати. Пазли, пірамідки, набори для розвитку логічного мислення та багато інших іграшок забезпечують розвиток зорово-рухової координації та дрібної моторики, що має важливе значення для вміння писати у майбутньому.

Іграшкові абетки та рахівниці, орієнтовані на те, щоб навчити дитину рахувати та писати, тим самим полегшити її майбутнє навчання в дошкільних закладах та школі.

Іграшки з гардеробом та перевтіленням в різноманітних персонажів призвичаюють до рольової гри. Крім розширення світогляду і розвитку фантазії, вони дозволяють дітям подивитися на свій світ по-новому і опановувати соціальний досвід. 

Безперечно, найперше завдання іграшки – розважити малюка, зробити так, щоб він отримував насолоду від гри. Але не варто забувати, що більшість іграшок мають розвиваючий потенціал, головне – дати правильну іграшку в потрібний момент.

Розваги у воді або іграшки для купання

Більше ніж просто гратися, малюки люблять гратися у воді. І не тільки…діти взагалі обожнюють купатися у ванній, а якщо дорослі ще й перетворюють цей процес у цікаву гру, то малюків і зовсім не витягнеш з води. Під час купання можна створити таку творчу атмосферу, яку просто неможливо створити у кімнаті. Тут, у ванній, ви можете влаштувати справжні уроки фізики та математики для своєї малечі. Безпечні та правильно підібрані іграшки стануть вам у нагоді.

Ви можете ознайомити малюка із властивостями води, навчити його вимірювати її, дати поняття, що таке «тепло» та «холодно», «плавати» та «тонути».  А, також, навчити всьому тому, що можна робити з водою: набирати, розбризкувати, качати, пускати струмочком тощо. Всі ці дії сприятимуть покращенню координації рухів у дитини. Ігри у воді є обовязковою складовою базових програм із розвитку дитини на ранніх періодах життя.

Урізноманітнити процес  купання допоможуть  всеможливі іграшки-пікалки, які не залишать байдужою  вашу дитину, а навпаки зроблять процес купання веселим та кумедним.


Тож робіть купання у ванній корисним та веселим для дитини. Заохочуйте її до нових ігор, долучайте малюка до процесу пізнання навколишнього світу з перших днів життя!

Ляльки бувають різні

У ляльок довга історія - вони супроводжують людину протягом практично всієї історії її існування. Зараз у магазинах достаток ляльок: прилавки заполонили новомодні пупси, що вимагають чималих коштів на своє утримання, пластмасові Барбі і порцелянові красуні в ексклюзивних нарядах. А які ж вони були раніше?

Попередницями сучасних ляльок можна вважати дерев'яних ляльок в перуках з натурального волосся, які були знайдені археологами в єгипетських пірамідах. У більшій частині стародавнього світу були поширені глиняні фігурки, а грецькі та римські ляльки робилися  з воску.

На Русі ляльок майстрували з соломи, глини, моху, кудели, очерету, тобто з того, що було під рукою. З побажаннями благополуччя і достатку в домі наші предки дарували один одному ляльку-«зернівку». В її основі - полотняний мішечок із зерном пшениці або ячменю. У російських селах були поширені «ляльки-згортки»: клаптики, що залишилися від шиття набивали дрантям, скручували, надавали їм форму і закріплювали за допомогою ниток.

Здавна на Русі робили і ляльку «зольницю». Для її виготовлення золу змішували з водою. Потім з цієї суміші скачували кульку і до неї прикріплювали спідницю. Ця лялька була оберегом, символом сім'ї та домашнього вогнища. Її обов'язково брали з собою при переїзді на нове місце або дарували тому, хто залишав стіни рідного дому.

Звичайно, у дитини повинні бути різні іграшки, але ніщо не може замінити саморобну ляльку. Малюк обов'язково відчує тепло і любов, яку дарує іграшка, зроблена мамою спеціально для нього. А якщо дитина буде брати участь у процесі, то це і зовсім незабутні враження. Як передати словами дивні відчуття, коли зі шматочків тканини народжується симпатичне лялькове личко!

Ляльок можна робити з чого завгодно - з глини, пластиліну, тіста, пап'є-маше. Незважаючи на велику кількість сучасних матеріалів, іграшки з дерева і раніше дуже популярні. Їх можна спробувати зробити самим.

Відомо, що малюки дуже люблять возитися з такими іграшками. Адже їх не можна розбити або зламати, вони лише зношуються і від цього стають ще більш зворушливими і ніжними. Для цієї ляльки можна зшити інший одяг, змайструвати подруг.

Що подарувати дитині на день Святого Валентина?

Зовсім скоро ми будемо святкувати День святого Валентина або, як його ще називають, День закоханих. Цей день - прекрасна можливість висловити свої почуття близьким, рідним і коханим.

У цей день прийнято дарувати один одному всілякі приємні дрібниці, які символізують любов. Нерідко дитина, в сім'ї якого мама і тато традиційно обмінюються подарунками на День закоханих, переймає їх настрій, готує батькам саморобні валентинки і з нетерпінням чекає і свого подарунка. Так що ж батьки можуть подарувати своїй дитині, щоб висловити, як вони її люблять?

Музичний подарунок. Можна вибрати велику музичну валентинку з приємною ненав'язливою мелодією. Швидше за все дитина буде слухати цю мелодію дні на проліт, поки листівка не перестане грати, тому дуже важливо, щоб мелодія не була дратівливою. Для дівчаток ідеальним подарунком може стати музична шкатулка у формі сердечка. Такий подарунок не залишить байдужою жодну принцесу.

Солодкий подарунок. Напередодні свята прилавки кондитерських буквально переповнені величезною кількістю пряників, тортів і тістечок у формі сердець. Яка дитина не любить солодощі? Якщо ж у вашого малюка немає алергії на шоколад та інші складові солодких шедеврів, рекомендуємо звернути увагу саме на такий варіант подарунка.

Розвиваючий подарунок. В усі часи найкращим подарунком вважалася книга, нехай навіть вона і не настільки популярна зараз. Якщо ви знаєте про книжкові вподобання вашої дитини, то не варто йти врозріз них. Залежно від віку малюкові завжди буде цікаво погортати книгу з казками або збірник пригодницьких історій.

М'який подарунок. Отримати в подарунок м'яку іграшку мріють не тільки діти, а й деякі дорослі дівчатка, причому на будь-яке свято. Напередодні Дня святого Валентина асортимент м'якої іграшки в магазинах особливо зростає. Полиці буквально завалені м'якими ведмежатами з сердечками,  м'якими подушечками у формі серця з надписами «I Love You».

Як ми переконалися, зробити подарунок на День святого Валентина дитині не так вже й важко, головне визначитися, що саме порадує саме вашого малюка. У свою чергу, ТМ «Масяня» пропонує Вашій увазі великий асортимент м'якої іграшки, серед якого: ведмеді з сердечками, ведмедики Тедді з серцями, а також всіляких розмірів м'які серця. Тут Ви обов'язково знайдете подарунок не тільки своїм дітям, але і Вашим коханим.

Найпопулярніші іграшки минулого століття

Про популярні дитячі іграшки сьогодення можна дізнатися поглянувши на прилавки магазинів, які тішать дітей різноманіттям свого асортименту. А от які іграшки були популярними минулого століття відомо далеко не всім.   

На початку XX століття лідируючу позицію займала звичайнісінька крейда. За даними одного популярного журналу в середньому кожна дитина витрачала на малювання близько 28 хвилин в день. Що цікаво, обсяг крейди, яка куплялась батьками і школами складав 2,5 млрд. штук на рік.

Ситуація змінилася в 1929 році. На зміну крейді прийшли ляльки мадам Олександри Коллектібл. Перша лялька стала втіленням головної героїні популярного фільму «Віднесені вітром». Наступні моделі також були схожими на реальних людей.

У 1978 році з’явилася найпопулярніша іграшка, яка не тільки назавжди увійшла в історію, але і зробила свого творця Ерно Рубика найбагатшою людиною Угорщини. Найдивовижніше те, що кубик Рубика має 43 252 003 274 489 ​​856 000 можливих конфігурацій і всього одне вірне рішення. Завдяки чому іграшка стала популярною не тільки у дітей, а й серед дорослих.

Але кубик Рубика був не єдиною іграшкою, яка принесла багатство своєму творцю. У 1959 році була випущена так звана Картопляна голова, яка вже в перший рік продажів принесла більше 4 млн. доларів. Це стало можливим завдяки тому, що її рекламували за допомогою телебачення.

Ну а найпопулярніші іграшки, які і сьогодні б’ють усі рекорди з продажів – це ляльки Барбі. Ця іграшка розкуповується з фантастичною швидкістю: близько 1,5 млн. штук на тиждень. Виходить, що в світі продається приблизно дві ляльки Барбі за секунду.

Послідовники ляльок Monster High - ляльки Ever After High

Після успішного запуску франшизи Monster High у 2013 році на ринку дитячої іграшки з'явились ляльки Ever After High. Ця лінія фешн-ляльок дуже подібна на своїх попередників, особливо сюжетом. У 2014 році бренд Ever After High було презентовано в країнах СНД. У тому ж році виходить перша книга про пригоди героїв школи Ever After російською мовою - "Книга Легенд", авторство якої належить Шеннон Хейл.

 

Ляльки Ever After High схожі за типом з ляльками Monster High, за винятком того, що в перших більш природні пропорції, схожі з людськими. Однак, ляльки з серії монстрів мають кожна унікальну будову тіла. Ляльки та аксесуари виготовляються в Індонезії та Китаї.


Сюжет Ever After High будується навколо підлітків, дітей знаменитих казкових персонажів, які навчаються в старшій школі і стикаються з вибором - прийняти долю їх батьків чи обрати власний шлях. Серед учнів школи ви зустрінете дочок Сплячої Красуні, Попелюшки, Білосніжки, Золотоволоски, Царівни-Лебедя, Злої Королеви, Божевільного Капелюшника, Пінокіо, синів Робіна Гуда, Принца-Жаби та багато інших дітей казкових персонажів. Прийняте рішення стосовно власної долі розділяє персонажів на два табори: Royal (Роял - спадкоємці, персонажі, що з нетерпінням чекають визначеної для них долі) та Rebel (Бунтівники, відступники, персонажі, які хочуть переписати свою історію). В центрі протиборства двох сторін опиняються два персонажі: Еппл Вайт - дочка Білосніжки (спадкоємець) і Рейвен Квін - дочка Злої Королеви, яка отруїла Білосніжку (відступник).


Подібно до ляльок Monster High ляльки Ever After High йдуть в комплекті з унікальними аксесуарами та одягом, витриманими згідно з сюжетом мультсеріалу. На коробці знаходиться коротка характеристика персонажу та його легенда.


В каталозі ТМ "Масяня" ви знайдете великий вибір ляльок Ever After High в наборах, з одягом та аксесуарами.

 

Про ляльки Monster High

Monster High (укр. Школа Монстрів) - це лінія фешн-ляльок від компанії Mattel. Вперше були представлені у 2010 році, а на разі знаходяться на піку популярності серед дітей та дорослих. У своїх піар-кампаніях Monster High позиціонуються як фешн-ляльки для підлітків, але останнім часом нерідко можна зустріти їх в колекціях дорослих шанувальників.

Своєю популярністю ляльки зобов'язаня Лізі Харісон, яка написала серію книжок, яка розповідає про життя підлітків у школі монстрів. Книжки стали бестселерами буквально за три тижні з дати появи на прилавках книгарень. Згодом, за мотивами опублікованої книжки було знято мультсеріал та випущено перші ляльки, прототипами яких і стали герої книжок.


Образи та дизайн одягу персонажів, що входять до серії, були запозичені з різних фільмів жахів та фантастичних фільмів про привидів та монстрів. Це і є їх принциповою відмінністю від інших лінійок fashion dolls. Прототипами персонажів Monster High стали: Дракула, Франкенштейн, Мумія, Медуза Горгона, зомбі, перевертні, снігова людина, привиди та багато інших.


Дизайн ляльок розроблений співробітником Mattel - Сандером Гарреттом та його командою з розробки іграшок для дівчаток. В комплекті до кожної ляльки є свій вихованець та особистий щоденник. На коробці міститься добре складена легенда та історія, підкріплена сюжетами книжок та мульсеріалу.


На сьогоднішній день Monster High - це не тільки ляльки, а й повноцінний бренд, представлений і в інших товарах для дітей. В асортименті ТМ "Масяня" також представлені ляльки серії Monster High.

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас