RSS

Повідомлення блогу від '2015' "Березень '

Дитячі залізниці

Ігрові залізниці - відмінний подарунок хлопчикові. Ще більше цьому подарунку може зрадіти тато хлопчика. Адже хто в дитинстві не мріяв про таку іграшку? Не секрет, що купуючи синові залізницю або вероліт на радіокеруванні, батько розраховує брати активну участь у обживанні іграшки.

Звичайно, насамперед варто згадати про іграшкові залізниці, що працюють від мережі. Вагончики і поїзди з такого набору найчастіше схожі на справжні. Зазвичай в комплект входять один або декілька локомотивів (або електровоз і паровоз), вантажні і пасажирські вагони, відрізки шляхів (виконані з металевих рейок і пластикових шпал), кілька стрілок, пульт управління. Для таких наборів виробники також випускають додаткові аксесуари - будівлі вокзалів, депо, дерева, будиночок. Це найбільш повний і наближений до колекційних варіант залізниці, серйозний і недешевий подарунок.

Якщо вашій дитині менше трьох років, не залишайте її наодинці з такою іграшкою. У залізницях достатня кількість дрібних деталей, так що дитина з легкістю може щось проковтнути. Також, ця іграшка працює від мережі, тому малюка може вдарити струмом, якщо він полізе до розетки.

Простіший варіант - залізниці, що працюють від елементів живлення. Тут можливі варіації - пластикові або металеві рейки; вагончики не так детально копіюють справжні потяги, які стали для них прототипами. У таких іграшок зустрічаються цікаві опції - деякі вміють випускати цілі хмари мильних бульбашок або диму, свистіти, блимати вогниками, співати пісні і програвати мелодії зі своїх мультфільмів. Також залізниці бувають на завідному механізмі, окремі моделі паровозів продаються у вигляді електронного конструктора, який необхідно самостійно зібрати, а деякі - зовсім не мають рейок, пересуваючись по будь-якій поверхні за рахунок батарейок, подібно машинці.

Дитяча залізниця - це не тільки захоплююча забавка для дорослих і дітей, а й своєрідний інструмент розвитку фантазії та творчих здібностей у дитини. В інтернет-магазині ТМ Масяня вам запропонують величезний вибір іграшкових залізниць, одна з яких обов'язково захопить Вашу дитину.

Розвиваючі пазли для дітей

Розвиваючі ігри - це те, у що із задоволенням грають маленькі діти. Магазини іграшок пропонують величезну різноманітність всяких головоломок, кубиків, пірамідок, пазлів і конструкторів. Якраз на пазлах ми сьогодні і сконцентруємо свою увагу.

Діти обожнюють пазли. Пазли - це незвичайні головоломки, які захопили вітчизняний ринок буквально недавно. Суть іграшки полягає в наступному: дитина повинна зібрати картинку з визначеного числа її фрагментів.

Дитячі пазли випускають у відповідності з віком дитини, тому при покупці обов'язково звертайте увагу на упаковку, де і вказано рекомендований вік дитини. Пазли для найменших, зазвичай, не перевищують 12 елементів. Також, випускаються м'які, об'ємні пазли, пазли з дерева, розрізні і багато інших.

Головне, щоб пазли не були надто складними для малюка, тому що в такому випадку вони йому швидко набриднуть. Якщо дитина ще занадто маленька, елементи пазлів повинні бути досить великими, щоб вона не змогла їх випадково проковтнути. Особливу увагу привертають пазли за мотивами дитячих казок або мультиків, які часто дивиться малюк.

Пазли розвивають у дітей логічне мислення, кмітливість, фантазію, дрібну моторику. Батьки повинні бути готовими до того, що в перший час їм доведеться стежити за процесом збирання пазлів дитиною, можливо, допомагати їй або направляти. За будь-які самостійні прояви вашого малюка, необхідно його хвалити і радіти його успіхам.

В інтернет-магазині ТМ Масяня Ви знайдете величезну кількість пазлів, серед яких зможете вибрати саме ті, які сподобаються вашому малюкові.

Американський Кен - історія ляльки

Іграшки є засобом пізнання світу для малюків. Мрією дівчаток всіх поколінь є Барбі, але тривалий час ця лялька-красуня залишалася самотньою. Американська лялька Кен - перший варіант ляльки чоловічої статі. Компанія-виробник Mattel створила ляльку величиною в 12 дюймів, яка стала чоловіком блондинки Барбі. Кен є другою лялькою модельної лінії Барбі. Сам Кен є ідеалом чоловічої краси, всі наступні прототипи вже відрізняються від оригіналу.

Творці ляльки Кен - два дизайнера Рут Хендлер і Шарлота Джонсон. Саме на честь сина Рут - Кеннета, і була названа лялька. Початковий варіант іграшки не передбачав наявність статевих відмінностей, дизайнери пропонували керівництву фірми замальовувати нижню частину ляльки у вигляді стильних шортів. Вперше в продаж Американський Кен поступив в 1962 році.

На честь 50-річного ювілею «чоловіка Барбі» була випущена книга «Я люблю тебе, Кен!». Протягом всього часу зовнішній вигляд ляльки змінювався неодноразово. Її виготовляли і з пластику, і вінілу, і гуми. Волосся Кена були як пластикові, так і з синтетичного волокна.

Кен - це легендарна іграшка, багато поколінь дітей її обожнюють. Не відмовляйте вашій дитині в задоволенні пограти цією іграшкою. В асортименті інтернет-магазину ТМ Масяня ви безсумнівно знайдете те, що вас зацікавить.

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас