RSS

Повідомлення блогу від '2015' "Січень '

Найпопулярніші іграшки минулого століття

Про популярні дитячі іграшки сьогодення можна дізнатися поглянувши на прилавки магазинів, які тішать дітей різноманіттям свого асортименту. А от які іграшки були популярними минулого століття відомо далеко не всім.   

На початку XX століття лідируючу позицію займала звичайнісінька крейда. За даними одного популярного журналу в середньому кожна дитина витрачала на малювання близько 28 хвилин в день. Що цікаво, обсяг крейди, яка куплялась батьками і школами складав 2,5 млрд. штук на рік.

Ситуація змінилася в 1929 році. На зміну крейді прийшли ляльки мадам Олександри Коллектібл. Перша лялька стала втіленням головної героїні популярного фільму «Віднесені вітром». Наступні моделі також були схожими на реальних людей.

У 1978 році з’явилася найпопулярніша іграшка, яка не тільки назавжди увійшла в історію, але і зробила свого творця Ерно Рубика найбагатшою людиною Угорщини. Найдивовижніше те, що кубик Рубика має 43 252 003 274 489 ​​856 000 можливих конфігурацій і всього одне вірне рішення. Завдяки чому іграшка стала популярною не тільки у дітей, а й серед дорослих.

Але кубик Рубика був не єдиною іграшкою, яка принесла багатство своєму творцю. У 1959 році була випущена так звана Картопляна голова, яка вже в перший рік продажів принесла більше 4 млн. доларів. Це стало можливим завдяки тому, що її рекламували за допомогою телебачення.

Ну а найпопулярніші іграшки, які і сьогодні б’ють усі рекорди з продажів – це ляльки Барбі. Ця іграшка розкуповується з фантастичною швидкістю: близько 1,5 млн. штук на тиждень. Виходить, що в світі продається приблизно дві ляльки Барбі за секунду.

Послідовники ляльок Monster High - ляльки Ever After High

Після успішного запуску франшизи Monster High у 2013 році на ринку дитячої іграшки з'явились ляльки Ever After High. Ця лінія фешн-ляльок дуже подібна на своїх попередників, особливо сюжетом. У 2014 році бренд Ever After High було презентовано в країнах СНД. У тому ж році виходить перша книга про пригоди героїв школи Ever After російською мовою - "Книга Легенд", авторство якої належить Шеннон Хейл.

 

Ляльки Ever After High схожі за типом з ляльками Monster High, за винятком того, що в перших більш природні пропорції, схожі з людськими. Однак, ляльки з серії монстрів мають кожна унікальну будову тіла. Ляльки та аксесуари виготовляються в Індонезії та Китаї.


Сюжет Ever After High будується навколо підлітків, дітей знаменитих казкових персонажів, які навчаються в старшій школі і стикаються з вибором - прийняти долю їх батьків чи обрати власний шлях. Серед учнів школи ви зустрінете дочок Сплячої Красуні, Попелюшки, Білосніжки, Золотоволоски, Царівни-Лебедя, Злої Королеви, Божевільного Капелюшника, Пінокіо, синів Робіна Гуда, Принца-Жаби та багато інших дітей казкових персонажів. Прийняте рішення стосовно власної долі розділяє персонажів на два табори: Royal (Роял - спадкоємці, персонажі, що з нетерпінням чекають визначеної для них долі) та Rebel (Бунтівники, відступники, персонажі, які хочуть переписати свою історію). В центрі протиборства двох сторін опиняються два персонажі: Еппл Вайт - дочка Білосніжки (спадкоємець) і Рейвен Квін - дочка Злої Королеви, яка отруїла Білосніжку (відступник).


Подібно до ляльок Monster High ляльки Ever After High йдуть в комплекті з унікальними аксесуарами та одягом, витриманими згідно з сюжетом мультсеріалу. На коробці знаходиться коротка характеристика персонажу та його легенда.


В каталозі ТМ "Масяня" ви знайдете великий вибір ляльок Ever After High в наборах, з одягом та аксесуарами.

 

Про ляльки Monster High

Monster High (укр. Школа Монстрів) - це лінія фешн-ляльок від компанії Mattel. Вперше були представлені у 2010 році, а на разі знаходяться на піку популярності серед дітей та дорослих. У своїх піар-кампаніях Monster High позиціонуються як фешн-ляльки для підлітків, але останнім часом нерідко можна зустріти їх в колекціях дорослих шанувальників.

Своєю популярністю ляльки зобов'язаня Лізі Харісон, яка написала серію книжок, яка розповідає про життя підлітків у школі монстрів. Книжки стали бестселерами буквально за три тижні з дати появи на прилавках книгарень. Згодом, за мотивами опублікованої книжки було знято мультсеріал та випущено перші ляльки, прототипами яких і стали герої книжок.


Образи та дизайн одягу персонажів, що входять до серії, були запозичені з різних фільмів жахів та фантастичних фільмів про привидів та монстрів. Це і є їх принциповою відмінністю від інших лінійок fashion dolls. Прототипами персонажів Monster High стали: Дракула, Франкенштейн, Мумія, Медуза Горгона, зомбі, перевертні, снігова людина, привиди та багато інших.


Дизайн ляльок розроблений співробітником Mattel - Сандером Гарреттом та його командою з розробки іграшок для дівчаток. В комплекті до кожної ляльки є свій вихованець та особистий щоденник. На коробці міститься добре складена легенда та історія, підкріплена сюжетами книжок та мульсеріалу.


На сьогоднішній день Monster High - це не тільки ляльки, а й повноцінний бренд, представлений і в інших товарах для дітей. В асортименті ТМ "Масяня" також представлені ляльки серії Monster High.

Незвичні іграшки - плюшеві ведмедики навиворіт!

Якщо ви є палким прихильником м'яких іграшок, а саме плюшевих ведмедиків, то Вас неодмінно здивує серія м'яких ведмедиків навиворіт. Вона з'явилася декілька років тому і викликала справжній резонанс серед покупців.

Автор ведмедиків навиворіт - художник та фоторгаф Кент Роговські з Брукліна. Багатьох шанувальників плюшевих іграшок неймовірно обурило таке ставлення до їх улюбленців. Вивертати, а потім наново зшивати ведмедів, на їхню думку, знущання над світлими дитячими спогадами будь-якого дорослого, у якого була улюблена м'яка іграшка.

Така оригінальна ідея створення плюшевих іграшок з'явилася у художника випадково. В той час він був задіяний на зовсім іншому проекті, коли думка про майбутню серію Bears буквально заволоділа ним. На думку Кента, такий вигляд плюшевих ведмедиків більше підходить в якості іграшок для дітей, оскільки вивернуті ведмедики виглядають так, що їх хочеться неодмінно любити та жаліти.

На сьогоднішній день вартість будь-якого ведмедика з серії Bears становить не менше 300 доларів США.

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас