RSS

Повідомлення блогу від '2014' "Листопад '

Історія виникнення плюшевого ведмедика Teady Bear

Неможливо уявити жодну дитячу кімнату без іграшок, особливо без плюшевих ведмедиків, які безперечно стали фаворитами серед іграшок для малят. Сьогодні існує велика кількість різноманітних моделей плюшевих ведмедиків різних розмірів: ведмедики з шарфиком, ведмедики з сердечком, ведмедики в шапочці тощо. А чи знаєте Ви, що ця іграшка має власну доволі цікаву історію?

Вперше плюшевий ведмедик з'явився у 1902 році в США. Як розказують в численних історіях, тодішній президент Теодор Рузвельт на полюванні не зміг вбити одного маленького ведмедика та відпустив його. Піар-служба президента вирішила розрекламувати цю зворушливу історію задля покращення іміджу Рузвельта. У газеті "Вашингтон пост" з'явилась карикатура, в якій президент відпускає маленького ведмедика. Образ маленького звіра виявився настільки милим, що одне подружжя виготовило пару подібних ведмедиків та виставило їх на вітрину власної крамниці. Іграшки мали шалений успіх, тому подружжя згодом налагодило масове виробництво ведмедиків, отримавши дозвіл назвати їх Тедді на честь президента.

Згодом, у 1903 році німецька фірма почала випускати ведмедиків Тедді. Від тоді масове виробництво плюшевих ведмедів стало окремою галуззю в індустрії дитячих іграшок.

Сьогодні існує модна тенденція до колекціонування плюшевих ведмедиків. Що найцікавіше, найвідоміші колекціонери таких іграшок аж ніяк не маленькі діти, а дорослі забезпечені люди. Ведмедики Тедді часто з’являються на всеможливих аукціонах. У 1994 році був проданий найдорожчий ведмедик Тедді за 110 тис. фунтів стерлінгів.

На українському ринку ведмедики Тедді з’явилися порівняно нещодавно, але вже встигли завоювати велику кількість прихильників. Найпопулярніші моделі - це ведмежатко «Me To You», і, звісно ж, Вінні Пух.

ТМ "Масяня" пропонує своїм клієнтам широкий асортимент м’якої іграшки, в тому числі і плюшевих ведмедиків від найменшого до найбільшого розміру, з аксесуарами і без. Наша торгова марка гарантує високу якість дитячої іграшки, яка буде безпечною для дітей.

 

Рейтинг популярних розвиваючих іграшок для дітей

Незабаром свята. Це саме той час, якого так сильно чекають діти, і який доставляє багато клопоту батькам, адже треба знову ламати голову у пошуках гарного подарунка. Якщо Вашій дитині більше 3-х років, то чудовим подарунком для неї стане розвиваюча іграшка. Такий подарунок стане 2 в 1: допомога у розвитку малюка та, водночас, цікава інтерактивна іграшка.

Розвиваючі іграшки спрямовані на те, щоб допомогти дитині розвинути уяву, слухові та / або візуальні механізми сприйняття, логічне мислення, зосередженість, увагу, дрібну моторику тощо. Вони чудово виконують такі завдання, як: навчити дитину літерам алфавіту або цифрам.

Асортимент розвиваючих іграшок складають: конструктори, кубики, музичні інструменти, іграшки із серії "Логіка", дошки для малювання, мозаїки та багато іншого. Далі ми розглянемо найпопулярніші позиції з цього переліку.

1. Гелікоптер музичний, серія "Логіка"

Іграшка складається з гелікоптера та 6-ти фігурок у вигляді тварин. З гелікоптера лунає весела мелодія, світяться декілька вмонтованих у корпус світлодіодів. Фігурки тварин потрібно вкладати у відповідні отвори у корпусі гвинтокрила. Чим корисна така іграшка? Вона навчає дитину сприймати форми, сприяє розвитку логічного мислення, розвиває дрібну моторику пальців.

2. Дитячі кубики

Набір кубиків стане чудовим новорічним подарунком. Така іграшка корисна тим, що розвиває у дитини здатність до просторового мислення, навчає складати ціле з окремих частин, створює у свідомості малюка уявлення про предмети та форми, сприяє розвитку комбінаторики. Якщо ж кубики будуть не тільки виступати будівельним матеріалом, а матимуть зображення тварин, літер або цифр, то малюк матиме змогу складати букви в слова, вчити цифри, дізнаватись нове про тваринний світ.

3. Гітара музична зі світловими ефектами / Дитяче піаніно Ксилофон дитячий

Будь-які музичні інструменти завжди дуже цікаві для дитини. Особливо ті, що поєднюють в собі музичні та світлові ефекти. Такі іграшки розвивають у дитини механізми слухового та візуального сприйняття. Батьки мають бути уважними при купівлі таких іграшок, адже занадто різкі, неприродні звуки можуть не тільки налякати дитину, а й зіпсувати її музичний слух. Краще обирати іграшки, які дають змогу дитині самостійно створювати різноманітні мелодії, тим самим Ви надаєте шанс маляті проявити її творчі здібності.

4. Дошка для малювання

Різноманітні дошки для малювання завжди були одними із найпопулярніших подарунків для дитини. У віці від 3-х років малюк може розкрити в собі справжнього майбутнього генія. Якщо ж цього і не станеться, то така гра надовго поглине в себе Вашу дитину. На сьогоднішній день існують не тільки дошки для малювання, а й набори з мольбертами, фломастерами та альбомами в комплекті. Така гра розвиває уяву маляти, дрібну моторику рук, надовго захоплює і розважає вдома чи в дорозі.

5. Пірамідка дитяча

Різні за формами та розмірами пірамідки - незамінна іграшка для малюка. Надягати на основу пірамідки різнокольорові колечка, а потім возити власноруч створену пірамідку за мотузочку - це так захопливо для дитини. Така іграшка розвиває дрібну моторику рук, візуальне сприйняття та координацію рухів.

Отже, як Ви встигли зрозуміти, асортимент дитячої розвиваючої іграшки надзвичайно різноманітний. Що ж буде корисним та захоплюючим саме для Вашої дитини, вирішувати тільки Вам. ТМ "Масяня" подбала про те, щоб у її клієнтів завжди був широкий вибір, тому в нашому інтернет-магазині Ви обов'язково знайдете розвиваючі іграшки, які надовго зацікавлять Вашого малюка.

Як правильно обирати іграшку для дитини?

Як часто діти просять батьків купити в магазині ту чи іншу іграшку, галасують, плачуть, тим самим змушуючи батьків неодмінно задовільнити їх примхи. Чи замислюються в такі моменти батьки над тим, чи безпечна саме ця дитяча іграшка, чи буде вона корисною для дитини, або навпаки завдасть шкоди? На сьогоднішній день магазини дитячих іграшок можуть насправді зпантеличити різноманіттям асортименту будь-кого, навіть найдосвідченішого покупця. То як же не розгубитись при покупці та обрати ту іграшку, яка буде корисною та безпечною для здоров'я вашого малюка? Нижче Ви знайдете декілька основних правил, якими варто послуговуватись в магазинах дитячої іграшки.

1. Взявши до рук будь-яку іграшку, зпершу зверніть увагу на її інструкцію. З'ясуйте хто виробляє цю іграшку, для якого віку вона призначена і з якого матеріалу зроблена. В інструкції завжди зазначаються застереження, тому не полінуйтесь їх прочитати.

2. Безпечна іграшка повинна мати прийнятний запах. Якщо Ви відчули різкий запах гуми чи пластмаси, краще відкласти іграшку назад на полицю.

3. Вивчаючи м'яку іграшку, завжди звертайте увагу на якість її швів та наповнювач, який не має містити жодних сторонніх тіл. Найчастіше м'які іграшки наповнюють поролоном, який з часом може виділяти токсичні речовини, тому будь-те уважні. Перевірте чи всі деталі іграшки добре прикріплені, щоб дитина ненароком їх не проковтнула. Найбезпечніше для дитини, коли такі елементи, як ніс, очі, ротик, вишиті або пришиті гудзиками.

4. Перевірте наявність сертифіката якості іграшки.

5. Перевірте, щоб іграшка з вигляду не була травматичною для дитини.

6. Іграшка не має бути дуже важкою, щоб не спричинити травмування дитини. Дітям від 3-х років не слід купляти іграшки менші за розміром від їх кулачка, щоб малеча їх не проковтнула.

7. Фарба на іграшці має бути стійкою до вологої обробки.

8. Будьте уважними до кольорів іграшки. Занадто яскраві відтінки мають здатність перезбуджувати психіку дитини та псувати зір. Рекомендують, щоб дитина не грала іграшками тільки одного кольору, оскільки різноманітття кольорової гами здатне гармонізувати настрій малечі.

9. Не рекомендується купляти музичні іграшки, які створюють занадто різкі звуки. Це може налякати дитину.10. Не слід зловживати іграшковою зброєю. Захоплення такими іграшками дітьми дошкільного віку може деформувати у них механізми сприйняття цінності життя людини.

11. Іграшка має розвивати дитячу уяву, тому не спрямовуйте свій вибір на готові багатофункціональні іграшки, краще нехай вони будуть простими, але цікавими для маляти.

12. При покупці іграшки завжди звертайте увагу на її морально-етичний аспект, а саме: чому вона може навчити дитину, які емоції буде в неї викликати.

Це основні правила при виборі дитячої іграшки. Пам'ятайте, якщо ви ретельно ставитесь до того, чим грається Ваша дитина, Ви піклуєтесь про її здоров'я, психічний стан та настрій. ТМ "Масяня" завжди дбає про своїх клієнтів, тому в асортименті нашого магазину тільки якісні та безпечні товари.

 

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас