10 ідей подарунків до дня Святого Миколая

День Святого Миколая розпочинає новорічні та різдвяні свята. Всім діткам відомо, що Святий Миколай приходить тільки до вихованих та слухняних дітей, тому саме напередодні цього свята малята намагаються поводити себе якнайкраще в очікуванні омріяного подарунка. Для батьків же це період тривалого блукання магазинами у пошуках того, що зможе ощасливити їх дитину. Ми же, в свою чергу, пропонуємо декілька варіантів подарунків, щоб полегшити Ваш вибір.

1. Традиційний подарунок - солодощі. Якщо у вашої дитини немає алергії на солодке, сміливо кладіть під подушку такі бажані для дітей кіндери, шоколадки та цукерки. Такий подарунок завжди доречний.

2. Практичний подарунок - в'язані речі, а саме шапочки, рукавички, шкарпеточки, светрики. До цього, також, можна докласти якійсь солодощі.

3. Спортивний подарунок. З малечку потрібно привчати дитину до активного відпочинку, тому варто заохочувати малечу до зимових видів спорту. Доречним буде подарувати дитині ковзани та відвести її на ковзанку. Або подарувати санчата та прогулятись всією сім'єю у парку відпочинку.

4. Розвиваючий подарунок - книга або дитячий інтерактивний планшет. Любов до пізнання чогось нового - це те, що неодмінно має бути у дитини, в цьому якнайкраще допомагають старі добрі книжки, а також новітні розумні "помічники".

5. Пізнавальний подарунок. Можна подарувати дитині поїздку до аквапарку, урок верхової їзди або урок скелелазіння. Нові враження, які відчує Ваша дитина, будуть дуже корисними для неї та без сумнівів зроблять її щасливою.

6. Тематичний подарунок. Різноманітні набори для творчості, конструктори, набори за професією - іграшки, які розвивають дрібну моторику рук дитини, уяву та фантазію. Такі ігри дозволяють дитині відчути себе дорослою.

7. Розважальний подарунок. Похід в кіно, або в цирк чи ляльковий театр на новорічну виставу - будь-що з цього неодмінно сподобається Вашій дитині.

8. Подарунок на замовлення. Запропонуйте дитині написати листа до Святого Миколая і вказати те, чого вона так хоче. Потім постарайтесь виконати побажання малюка. Якщо малюк отримає саме те, що він так хотів, це зробить його свято ще щасливішим.

9. Подарунок власноруч. Запропонуйте Вашій дитині теж зробити подарунок для когось з близьких. Нехай спробує приміряти на себе роль Святого Миколая та зробить власноруч листівку або малюнок. Це навчить дитину отримувати радість не тільки від процесу отримання подарунка, а й від процесу дарування.

10. Благодійний подарунок. В Свято Миколая Ви маєте нагоду порадувати не тільки своїх дітей, а й тих, в кого, на жаль, немає батьків. Долучіться до різноманітних передноворічних програм допомоги сиротам. Витративши трохи часу та грошей, Ви зможете ощасливити не одну дитину, якій теж так потрібна турбота та любов.

Сподіваємось, що наші невеличкі поради допоможуть Вам зорієнтуватись напередодні новорічіних свят. Якщо ж Ви оберете подарунком для дитини саме дитячу іграшку, Ви можете сміливо обрати її серед асортименту інтернет-магазину ТМ "Масяня" та не турбуватись за якість та надійність продукції.

Всі статті

Залиште ваш коментар

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас