Що подарувати дитині?

Наближаються свята і ось уже багато батьків замислюються над питанням: як вибрати подарунок коханій дитині щоб і порадувати його, і не нашкодити придбанням красивої, але небезпечної іграшки? У цій статті ми спробуємо виділити кілька порад, керуючись якими можна вибрати гарний подарунок улюбленому чаду.

Як варто дарувати?

1. Варто пам'ятати про те, що кожна дитина буде радіти декільком подарункам в яскравих обгортках, нехай навіть недорогих, ніж одному але значно дорожчому.

2. У кожному дитячому подарунку повинен бути момент сюрпризу, адже в цьому і полягає вся суть свята. Якщо, все ж, є сумніви в тому, що сподобається дитині, то краще всього дізнатися про її побажання за допомогою старої і ефективної хитрості як «лист Діду Морозу».

Що потрібно дарувати дитині?

Для того щоб легше було вибирати подарунки варто розділити дітей на кілька вікових груп.

Для дітей до 3-х років можна сміливо купувати одяг, але він повинен бути яскравим і барвистим. Кращий варіант — це костюм якогось мультяшного персонажа або супергероя. Також не варто забувати і про іграшки, адже це все-таки основний подарунок.

У цьому віці діти люблять гратися з конструкторами, розвиваючими іграшками, книжками-іграшками та кониками-гойдалками. Для дівчаток окремо можна придбати пупсів — це, звичайно, не Барбі, але задоволення від гри приносить не менше.

Діти від 3 до 6 років дуже зрадіють набору олівців, розмальовкам та фломастерам. Дівчаткам вже можна дарувати складніші ляльки, які потребують догляду, а хлопчикам — гелікоптери, машинки, літачки, роботи, головне щоб в іграшках не було дрібних деталей.

Що стосується солодощів, то найкраще дарувати багато, але при цьому дозволяти дитині їх їсти в межах розумного.

Діти у віці від 6 до 10 років будуть дуже раді наборам юного фізика, лікаря, фокусника, а також усіляким наборам для рукоділля та настільним іграм. Також можна подарувати якесь спортивне спорядження: лижі, роликові ковзани, самокати, тенісні ракетки і т.д.

Діти старше 10-ти будуть у захваті від першого подарованого телефону, відеокамери або комп'ютера. Також гарним подарунком стануть деякі оновлення для гардероба юних модників, великі м'які іграшки, складні пазли та настільні ігри, підібрані за їхнім смаком, а також яскраві враження у вигляді поїздок або концерту улюбленого виконавця.

Всі статті

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас