Іграшкові новинки для дівчаток

Сучасні виробники іграшок роблять все, щоб привернути увагу батьків та дітей до їхньої продукції. Тому компанія Hasbro випустила іграшку черв'ячок-світлячок для тактильного розвитку дітей до року. Ця іграшка реагує на обійми м'яким світінням мордочки, а в заколисувальному режимі здатна заспокоїти дитину приємною мелодією. Крім того, іграшка оснащена невеликим жовтим равликом-прорізувачем, і двома колечками, які теж можна пожувати.

Гігант індустрії іграшок Mattel теж не залишився осторонь мінливих модних тенденцій і представив своїм покупцям нову співочу іграшку - Sing-a-ma-jigs для малюків від 3 років. Вони красиві, приємні на дотик і стануть відмінною розвагою не лише для дітей, але й для багатьох дорослих. Кожна з цих іграшок знає власну пісню, яку виконує веселим мультиплікаційним голосом. При цьому відкриває рот і показує свої зуби.

Один з найвідоміших брендів будиночків і фігурок Sylvanian Families випустив на ринок України унікальну колекцію іграшок в прованському оформленні та пастельних тонах. В будиночку мешкають ​​фігурки білочок, кроликів і мишей. Також в цій серії є кіоск гамбургерів, піцерія, пекарня. Ця іграшка стане відмінним подарунком для дівчаток від 3 до 9 років

.              

Інтерактивний динозавр Little Inuj обов'язково сподобається будь-якій дівчинці. Він їсть, спить, а також вміє гратися зі своїми іграшками і людьми. Він може навіть прокинутися в різному настрої: від грайливого до апатичного. Динозавр пересувається в різних напрямках і рухає очима в різні боки. Це ідеальний подарунок для дівчинки від 6 до 10 років.

На відміну від усіх попередніх, компанія SES creative постійно виводить на ринок іграшки для розвитку, які безпечні для дитини та навколишнього середовища. Нова серія Explore дає можливість дівчаткам стати справжніми спелеологами та археологами розкопуючи останки динозаврівна підлозі своєї кімнати. Дана розвага викличе найбільший інтерес у дівчаток 10-13 років.

Наш інтернет - магазин також пропонує новинки в розділі іграшки для дівчаток.

Всі статті

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас