Кідалти - дорослі любителі дитячих іграшок

Термін "кідалт" вперше з'явився в 80-х роках минулого століття і складається він з двох слів - kid (дитина) і adult (дорослий). Кідалт будучи навіть в 40-річному віці може носити яскраві речі з мультяшним принтом і захоплюватися колекціонуванням дитячих іграшок. Це по суті дорослі, які "застрягли в дитинстві" і не хочуть прощатися з улюбленими розвагами, які дорослій людині "не до лиця".
Останнім часом таких людей стає все більше і вони є епатажними особистостями, які таким чином ще й самовиражаються.
Більш "легка" форма кідалтізма присутня у 60% чоловіків і 20% жінок. Такого роду кідалтів легко визначити по любові до комп'ютерних ігор, фантастиці і надмірного захоплення новими гаджетами, адже новинка - це просто іграшка для кідалта, яка, до того ж, не використовується за її прямим призначенням.
Виходячи з цього "набору захоплень" багато психологів раніше приписували таким людям інфантильність. Пізніше з'ясувалося, що така думка помилкова, адже на відміну від інфантильних людей, які не можуть відповідати за свої вчинки і всьому в цьому житті зобов'язані своїм "опікунам", які беруть на себе відповідальність за них, кідалти - це самостійні в житті люди, які просто відчувають радість від захоплень свого дитинства.
 
Крім того, кідалти - це люди, з якими в рамках офісу можна поговорити не тільки про погоду або курс акцій відомих компаній, але і про захоплення, і повірте, вони виявляться прекрасним співрозмовниками і емоційно будуть розписувати свої недавні придбання колекційних моделей машин або ж досягнення в "Доті".
 
І не дивлячись на те, що кідалти вже стали частиною сучасної моди, можна сказати, що це дуже непогана тенденція, яка дозволяє людям вийти за соціальні рамки і стати вільнішими, адже як відомо, всі ми родом з дитинства.

Всі статті

Підпишіться на новини

Долучайтесь до нас